Zpět

Barové stoly výjimečný firemní večírek

Rychle sklopná barové stoly se super cenou. Materiál odolný proti zažloutnutí, použití v exteriérech i v interiérech. Rychlé dodání, vynikající stabilita, výborná kvalita


Při organizací vánočního firemního večírku byste měli dbát ohled a zřetel na to aby se hosté vzájemně znali. Jak organizátoři jste prošli zdlouhavým procesem příprav a investovali jste dostatek času aby se plánované detaily změnily na vydařenou akci. Je třeba připravit zábavný program nebo vymyslet jiné aktivity, které zároveň vytvoří skvělou atmosféru a zároveň pozvaných hostů sblíží. Vytvořit kreativní program vyžaduje investici z Vašeho pracovního času a zabývat se musíte s více body. Každý se chce přece na večírku zabavit, odpočinout si od všedních pracovních dnů a vychutnat si vytoužené volno. Právě z tohoto důvodu aby se z večírku nestala pracovní porada, mělo by zaznít maximálně vyhodnocení předchozího roku a nastínit plány do toho nastávajícího.


Jsme přesvědčeni o tom, že setkání týmu zaměstnanců je pro pracovní život pozitivum. Utužování zaměstnaneckých vztahů je pro rozvoj firmy velmi důležitý, buduje se důvěra nejen přes pracovní zkušenosti ale také poznáte své kolegy ze soukromého života. Příjemné vystupování a zábava Vás prezentuje jako příjemnou osobu.

Zaměstnanci mají být obeznámeni kde se firemní večírek koná aby se uměli dostatečně sladit prostředí. Na mysli máme zda se bude jednat o formální nebo neformální oblečení. Umíme si představit kolik námahy jste vynaložili výrobou originálních pozvánek včetně programu a výběru prostor. Také je důležité použít zařízení, které je praktické při jeho rozkládání nebo skládání.


Rychlé a jednoduché využití barových stolů


Zamyslet se třeba na časově nenáročných přípravách abyste s rozložením zařízení neztráceli zbytečně čas a mohli svou energii věnovat podstatnějším úkonům, které souvisejí s organizováním večírku. Po dotažení všech detailů přichází moment, který vede ke kompletní realizací Vašeho eventu.


V oblasti banketových stolů Vám umíme zajistit bohatý výběr sklápěcích stolů.

Firemní akce, svatby, stánky s jídlem, barový stůl má v gastronomii nespočet aplikací. Ať už se rozhodnete pro vnější nebo vnitřní použití, rychle a snadno je uložen tak, aby šetřil místo. Sklápěcí barové stoly mohou být vizuálně ještě atraktivnější pro svatby nebo jiné slavnostní události když použijete různé dekorační prvky.

Vyznačují se skvělou stabilitou a pevností. Vyrobené jsou ze silného nežloutnoucí plastu. Ocelová konstrukce s práškovou barvou se vyznačuje vysokou kvalitou. Barové stoly si zachovávají svou barevnou stálost. Kulatý pult s průměrem 80 cm je odolný i proti hrubému znečištění. Jednoduchá údržba je vynikající předností.

V případě jeho uskladnění je můžete poskládat na sebe a tím nezaberou velkou plochu z prostoru.


Slavnostní sezení sestává z kulatých stolů a židlemi. Pozvaní hosté nebo zaměstnanci sedí spolu v menších skupinkách. Tím mají přímý přehled na večírek a přímý oční kontakt se sousedními stoly. Při sezení do tzv. Učka se mohou bavit maximálně tak oprotisediaci. Sezení za barovým stolem mohou vést nerušené rozhovory a prostřednictvím tohoto mohou budovat výborné pracovní vztahy. Doporučujeme aby za jedním stolem bylo 5 až 9 osob.


Využitím barových stolů zabezpečíte jedinečný firemní večírek, proto jsme Vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat.

Firma Hago

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování