Zpět

Plynový ohřívač - výborná volba na chladné zimní dny

Propan-butanové ohřívače na terasu, balkon či verandu jsou výkonné, mobilní, jednoduché na údržbu. Správná volba pro každou příležitost.

Váš domov je místem, kam se vždy rádi vracíte, těšíte se na rodinu, společně strávené chvíle a odpočinku po náročném pracovním dni. Někteří z nás se usadí na gauč před televizi se šálkem něčeho dobrého v ruce. Jiní tráví své volné chvíle raději někde venku. Jelikož není možné udělat si vždy výlet do přírody, zkrášlujeme a zvelebujeme si své balkony, lodžie či terasy.


Pokud i vy patříte do této skupiny, znáte ten pocit když investujete do předělávání svého kousku přírody svůj čas, finance a energii, ale nemrzí vás to. Víte, že vy i vaše rodina se budete moci těšit z tohoto útulného zeleného místa stvořeného pro odpočinek, ranní kávu či večerní rozhovory při sklence vína.


Jediné, co zamrzí, je fakt, že někdy je na našem balkoně či terase příliš chladno na to, abyste si tam jen tak poseděli. Často nepomůže ani hrubá deka a teplý čaj. Přesunete se tedy raději dovnitř a celou zimu, brzkou jaro i pozdní podzim musíte čekat na dobu, kdy si budete znovu moci užít šálek kávy na terase. Navzdory všemu byste si chtěli užívat svou terasu, balkon či verandu bez ohledu na ostré červencové slunce nebo podzimní sychravé počasí, či krásné slunečné, ale chladné zimní počasí.


Toužíte sedět na terase a kochat se okolní přírodou za jakéhokoliv počasí?


Řešením pro vás by mohl být plynový ohřívač. Před koupí si musíte spočítat, co vlastně chcete vyhřívat. Na malou terasu či verandu vám postačí menší a levnější plynový ohřívač. Některé například mají nejenže slabší výkon, ale nedoporučuje se provozovat jejich nepřetržitě. To jsou levné přístroje určené spíše na chladnější letní noci. Na celoroční ohřev, zejména v zimních měsících potřebujete investovat o dost více, nevyplatí se šetřit na kvalitě. Plynové ohřívače proti elektrickými terasovými ohřívači mají jednu obrovskou výhodu: jsou mobilní, můžete je umístit kamkoliv, netřeba táhnout žádné kabely ani hadice.


V naší nabídce najdete terasové plynové ohřívače Etna maxi či terasový zářič Pyramida maxi. Oba stojací plynové ohřívače jsou vždy připraveny k použití a s jednoduchou regulací výkonu, díky čemuž se vždy postarají o ideální teplotu. Po celou dobu jejich používání se nemusíte o nic starat, jen si užívat jejich příjemné teplo. Výběrem těchto topných zařízení se také vyhnete špíně a zápachu ve vašem domově a oba jsou zcela tiché. Jediné, co musíte zajistit, je klasická plynová bomba, která vám postačí na cca. 12 hodin. Maxi topidly můžete vytopit až 23-25 ​​m2 velkou terasu. Třeba přitom dbát o dostatečné větrání, pokud jde o krytou terasu. Výrobci samozřejmě mysleli i na bezpečnost - standardem je tepelná pojistka, která v případě, že zhasne oheň zastaví přívod plynu.


Ohřívačem tohoto typu majitel rodinného domu s terasou či verandou získá zhodnocení svého majetku a více prostoru na život prakticky během celého roku. Plynové terasové ohřívače vám mohou zajistit celoroční používání prostoru, kde jste se předtím v zimě málokdy zdržovali. Můžete tím pádem venku například vařit či bavit se, pařit s přáteli, setkávat se s rodinou.


Zároveň jsou ohřívače dekorativním osvětlením a vytvoří přitažlivou atmosféru. Díky nadčasovému designu jsou opravdovým doplňkem pro kteroukoli terasu. V případě použití u rodinného domu jsou díky přídavným kolečkům snadno Přesunutelné kdekoliv v okolí domu. Poslouží vám tak při rodinném posezení i při větší zahradní párty. Nemusíte na ohřívač dopředu myslet, ani ho nijak chystat, stačí jej zapnout jednoduše tehdy, když se ochladí.

Díky těmto plynovým ohřívačem si o několik měsíců prodloužíte sezónu na svém oblíbeném místě a budete si moci vychutnávat chladnější dny a večery bez věčného boje proti chladu.


Rádi Vám poradíme, volejte, pište ...

Team Hago

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Sem spokojena

Spokojenost!

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.