Zpět

Plynový teplometový ohřívač

Sloupové, stolní ohřívače a teplomety jsou dobrou volbou do každého počasí, ideální řešení ať oslavujete v restauraci, na terase nebo pod širým nebem.

Plynové ohřívače od Hago - ještě větší silvestrovská párty!


Nejvýznamnější a nejoslavovanějším noc roku se znovu rychle blíží. Každý z nás přemýšlí, kde by bylo nejlepší oslavit Silvestra. Někteří zůstávají nejraději doma s rodinou, ale většina z nás se vyjme do ulic a skupinky mladých lidí povymetať každý podnik ve městě. Právě to je ten večer, kdy všechny restaurace, bary a diskotéky praskají ve švech nejvíce za celý rok. Pokud jste si nevyřídili rezervaci stolu předem, už jen těžko s partou najdete místo, kde byste se usadili.


I přesto se každý provozář snaží udělat i nemožné pro svůj podnik a pro své hosty. V posledních letech se jako výborným řešením, jak svou restauraci "nafouknout", ukázalo i využívání teras během každého ročního období. Části restaurací, které se dříve na dlouhé měsíce přestali využívat, mají nyní svůj význam přes chladné dny a večery, ale klidně i během zimních měsíců. Zákazníci zde mohou najít zcela plnohodnotný prostor pro posezení s přáteli, jídlo i oslavu silvestrovské noci.


Zařízení terasy svého podniku dává většina restaurací velký význam, protože je to mnohdy první prostor, který zákazník uvidí. Rozhoduje se, zda zůstat a udělat tržbu právě zde, nebo se posunout někam dál. V létě jejich přilákáte zelení, květy, příjemným prostředím. V zimě je to složitější, ale stále můžete vsadit na útulnost i díky dokonalé teplotě, kterou vám zaručí terasové ohřívače.


Jak využít terasu na 100%


Plnohodnotným využitím terasy můžete na silvestrovské párty ve vašem podniku přivítat i dvakrát více zákazníků. A to je pro každý podnik významné číslo během večera, kdy se toho sní a vypije opravdu hodně. Připravte pro své zákazníky takové přitažlivé prostředí, že zůstanou u vás až do rána.


Jednou z nejdůležitějších podmínek pro zákazníka je příjemné teplo, které ho u vás díky terasovým ohřívačem přivítá. Přidejte měkké polštáře, deky, světýlka a svíčky a atmosféra bude dokonalá. Díky tomu, že ohřívače fungují na plyn a ne na elektřinu, nijak nezatížíte elektrické okruhy ve vaší restauraci. Ty jsou během silvestrovské noci zatíženy více než dost. Hodně se vaří, chystáte různý program, zapojujete světelné tabule, audio systémy a světýlka nejrůznějších druhů. Ohřívače, které nejsou závislé na elektřiny, přijdou tehdy opravdu vhod. Terasu předem vytopíte a během oslav už jen udržujete teplotu. Během největšího ruchu tak není třeba se o ohřívače nijak speciálně starat a vy se můžete věnovat už výhradně jen svým důležitým hostům.


V situacích kdy je třeba rychle a levně ohřát vzduch je velmi vhodné využívat plynové ohřívače s přímým spalováním. Kompletně spalováno palivo v ohřívači vytváří 100% tepla. Pokud potřebujete rychle a efektivně vytopit větší halu, garáž, máme tu pro vás teplomety na propan-butan. Dostatečně silný ventilátor ohřívači pomáhá rozprostřít teplý vzduch po celé místnosti. ohřívač je vybavena potřebnými držadly na manipulaci. Případně můžete používat terasové sloupové ohřívače kombinovat s teplomety, čímž zajistíte rovnoměrné příjemné teplo po celé ploše prostoru.


Když organizujete větší oslavu, potřebujete vaše prostory nejen vytopit ale třeba zajistit dostatek místa i pro hosty. V nabídce naší firmy najdete i skládací nábytek - stoly, židle, lavice i barové stoly. Stoly máme ve třech různých velikostech, takže jejich počet víte přizpůsobit velikosti místnosti či terasy.


Firma HAGO Vám nabízí vysoce kvalitní produkty, neváhejte nás kontaktovat!


Náš tým je tu pro Vás!

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena