Prodajní stánek v Praze


Zpět
Rychlý odběr Praha okolí. Široká nabídka nůžkových stánků, dostupne ceny, 5 let záruka, výborná stabilita, vysoká kvalita.

V dnešní době je vytvoření online shopu jednoduchou záležitostí. Je množství stránek, které zlepšily návod a tím i ujasnili způsob založení online shopu. Nepotřebujete IT techniků, programátory a dokonce Vám mohou odpadnout platby za webhosting. Přidáte produkty, nahrajete fotky a stránku publikujete. Možná i objevíte, že se ve Vás skrývá skutečný webový designér.


V první řadě je samozřejmě získat nápad. Nápad, který je reálně uskutečnitelný a má potenciál na úspěšnost. Dále je třeba zvažovat například místo výkonu práce. Začínáte a zvažujete své možnosti. Jako firma jsme svůj potenciál rozšířili a zkušenostmi obohatili o kvalitní produkty.


Můžeme teď nahlédnout, co všechno Vám umíme zabezpečit. Zabýváme se prodejními  stánkami. K dispozici jsou stánky s ocelovou konstrukcí, party stánky, zahradní pavilony. Na výběr máme ze dvou variant a to Super a Exkluzív. Překvapí Vás pevnost konstrukce, která je odlehčená a také odolná. Oceníte stabilitu, která je velmi důležitá při nečekaných změnách počasí. Skládací stánek chrání před UV paprsky, deštěm, ale i silnějším větrem. Stěny - plachtoviny jsou vyrobeny z husté tkaniny, která je stálobarevná a díky impregráciíí voděodolná.

Ocelová konstrukce se vyznačuje využitím termoplastické práškové barvy. Z tohoto důvodu má matný pastelový efekt a bezchybný vzhled. Vynikajícím kladem je odolnost vůči korozi a oděruvzdornost.

Predejní stánek v nabídce má různé barevné provedení plachtovin a to nasledoné: modrá, oranžová, bílá, zelená, černá a béžová. Vybrat si můžete z různých, pro Vás vhodných velikostí. Ať už stánek potřebujete pro soukromé účely nebo profesionální, jsme ochotni Vám poradit vybrat si pro Vás to nejlepší. V případě, pokud uděláte objednávku do 11,00 hod. je doručení zboží do 24 hodin.

Koupí stanů HAGO získáte 5 letou záruku, to znamená, že se o Váš stánek postaráme v případě potřeby náhradních dílů konstrukce.


V případě ochlazení Vám naše firma nabízí terasové ohřívače. Žádné doplňování dřeva, nebo vzniklý popel. Během provozu není nutné se o ohřívač starat a také nenáročná údržba je velmi vynikajícím kladem. Ať už potřebujete malý stolní ohřívač nebo vyhřát větší plochu jako například stan nebo terasu. Malé ohřívače se vyznačují snadným transportem a ty větší jsou vybaveny kolečky pro snadnou přepravu. Velká ohřevná plocha terasových plynových zářičů vyhřeje dostatečně velké prostory a proto jsou nedolúčiteľnou součástí každé restaurace s venkovním posezením. Chcete si posedět na terase s šálkem horkého čaje a zároveň si vychutnat kouzlo zimní scenérie? S plynovými topidly se Vám tento magický moment stane skutečností.

Jak jste si všimli umíme našim klientům poskytnout produkty, které je možné využít celoročně.


Vytvořili jsme pro Vás bonus


Naše filozofie zní: Jen online být nestačí. Jak online shop máme k dispozici odběrná místa. Co se týče Česka je to konkrétně město Praha. Kolikrát byste ocenili soukromé setkání, osobní konzultaci a vidět zboží ještě před objednávkou na vlastní oči. Přesvědčit se o kvalitě, která může být prostřednictvím internetu zkreslující a nemusí odpovídat Vašim představám. A proto jsme vytvořili odběrná místa v těchto dvou městech.  Vždyť osobně je zároveň blíže. Poznáte nejen produkt ale i prodejce a řekněme si narovinu není nad osobní kontakt. Jsme vám blíž a upřednostňujeme setkání s Vámi. Nebojíme se schovat za telefony nebo mailovou komunikaci, jsme si vědomi naší kvality a víme ji před vámi i odprezentovat. Osobní odběr - z ručky do ručky? V tomto jsme si zachovali profesionalitu, při osobním odběru je možné hradit zboží v hotovosti na jehož základě vystavujeme doklad o koupi. Nepadá Vám garance, jistotu máte stejně jako při koupi přes online shop s vystavenou fakturou.


Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na osobní setkání. FIRMA HAGO

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 277 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem

Děkuji