Zpět

Rozkládací stůl ve školách či školkách

Plastové skládací stoly využívají jednoduchou a přesto velmi stabilní konstrukci. Ve složeném stavu se dobře přenášejí, mají nízkou hmotnost, snadno se čistí - výborná volba pro každého.

Všem rodičům, prarodičům a učitelem se kouzelný předvánoční čas spojuje i s různými akcemi za branami našich škol a mateřských škol.

Při organizací vánoční besídky, vystoupí pro Mikuláše, koncertu uměleckých škol či sportovních akcí by měla každá škola počítat s velkým počtem hostů - rodičů, prarodičů, tet a strýců, kteří si nesmí nechat ujít umělecké či sportovní výkony svých ratolestí. Množství hostů je třeba usadit a většinou i něčím pohostit.

Při událostech tohoto typu se každé škole či školce sjede skládací nábytek, který si nebudete muset půjčovat z místního "kulturáku" a pokaždé ho vláčet tam a zpět.

Rozkládací stoly, židle a lavice z naší nabídky zaberou v prostorách vaší školy minimální prostor. K manipulaci není třeba svolat všech chlapů - dobrovolníků z okolí, se vším nábytkem si jednoduše poradí i paní učitelky. Po ukončení zas není problém se skladováním nábytku, protože jsou lehké, a nezabírají mnoho místa. Při další školní akci máte hned vše potřebné po ruce.

Skládací stoly z kvalitního polyetylenu jsou silnější, lehčí a odolnější než podobný dřevěný nábytek. Jsou ideálním řešením pro použití v exteriéru i v interiéru. Skládací stůl má pevnou ocelovou konstrukci a nosnost až do 350 kg, což umožní bezpečné a bezproblémové používání i při větším množství host, nohy jsou ocelové a při skládání se složí do plastové desky. Robustní rám je chráněn práškovým nástřikem a poskytuje pro stůl perfektní základnu.


Stoly jsou dodávány ve třech velikostech, a to 155x70 cm, 183x75 cm a 244x75 cm, lavice jsou dlouhé 183cm.


Ke stolům si můžete koupit i skládací židle, zda vysoké barové stoly. Svým vzhledem pasují do jakéhokoli prostředí, jsou snadno přenosné a skladatelné. Židle, stoly i barové stoly jsou odolné vůči vlivu počasí. Plast pod vlivem slunce nemění svou barvu ani odolnost, jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Díky nim můžete rychle a jednoduše zajistit dost místa za minimální čas. V nabídce máme i skládací lavice, které se perfektně hodí ke stolům designem i velikostí. Můžete je použít jako sezení u stolů nebo i samostatně venku iv interiéru.

Výhodou je také design skládacího nábytku. Praktická bílá povrchová deska stolů je univerzálním základem pro vánoční posezení, ale stejně pro všechny ostatní akce organizované školou. Vhodný je do jakéhokoliv interiéru školy, ale i na exteriérové ​​akce k začátku či ukončení školního roku. Svým designem vytvářejí příjemný celek pro různé příležitosti. Barové stoly vám pomohou dotvořit prostor pro servírování nápojů a občerstvení.

Snadno omyvatelný povrch a rychlé skládání nábytku vám pomůže zkrátit úklid po školní akci. Nakolik je nábytek vysoce odolný, má vysokou nosnost a je vhodný na častou manipulaci, je výborným pomocníkem v každé škole.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, naši pracovníci vám s radostí poradí ve výběru vhodného zařízení pro vaši školu či školku.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Spokojenost!

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.