Zpět

Silvestrovská zábava v Party stane

Jednoduché rozložení, vynikající cenové relace, garantujeme vysokou kvalitu a stabilitu. Záruka 5 let, zajistíme rychlý dovoz. Silvestr - Vydařená akce s Hago stánkyJako každý rok máme před dveřmi Silvestrovskou zábavu. Vždyť je třeba abychom si vzpomněli na uplynulý rok, zhodnotili naše zážitky, úspěchy a s noblesou přivítali Nový rok. Při takové příležitosti chceme tyto chvíle strávit s rodinou či přáteli. Namísto v uzavřených prostory Jiné nebo v restaurací představuje party stan skvělou alternativu.

V případě nepříznivého počasí, ať už je zataženo nebo prudce prší, party stan je vhodný aby chránil hosty před uvedenými nepříznivými vlivy. Co se týče povětrnostních podmínek, je možné ukotvit stan pískovými vaky, aby byla zajištěna stabilita stánku.


V party stanu by neměl měl nikdo pocit chladu a proto jsou ideální volbou terasové ohřívače. Jsou rychle připravené k použití a jejich regulace teploty je velmi jednoduchá. Během dlouhé Silvestrovské noci není třeba se o ohřívače starat. Sálající teplo a pohled na hořící oheň působí doslova magicky a vytvoří relax který si můžete dopřát během dlouhých zimních nocí. Prostřednictvím této útulné atmosféry se můžete těšit na odpočítávání posledních vteřin starého roku.


Zařízení v party stanu


Skládací stoly, skládací lavice či židle Lifetime lze zabzepočiť firmou HAGO. Plastové lavice mají plastovou sedací část s ocelovými nohami. Velmi snadno se přenášejí a jsou zcela vhodné na gastro akce venku. Stejně snadno jako konstrukci party stánku je jejich rozložení nebo složení záležitostí do pár vteřin.

Taneční plocha, bufet či nápojový bar - to vše je nutné vybavit aby se hosté cítili dokonale a plnohodnotně. Výzdoba silvestrovského prostoru nafukovacími balónky, girlandami, konfetami či silvestrovské stolování přinesou dokonalý efekt. V závislosti na velikosti stánku mohou být pod stropem umístěny girlandy v různých barevných provedeních nebo jiné dekorativní prvky, které opticky sníží strop stánku. Krystalové a perlové dekorace na ubrusech s třpytivým tylem uprostřed stolu vdechnou pocit luxusu. Vypuštění lampionů štěstí - na lucerny můžete napsat přání a tak jejich vypustit k nebi, co vypadá úžasně.


Nápoje a jídla


Nahlédněme na tradice, které se spojují s Silvestrovská večeře. Obvykle se podávají jídla jako na Štědrý večer - houbová polévka nebo zelná půlnoční polévka, opekance s mákem, či vánoční oplatky. Nepochybně k večeři patří kapr s bramborovým salátem. Na přípitek je vhodný aperitív, medovina a s příchodem Nového roku se podává šampanské. Ako dítě si vzpomínám, že jsme měli před hlavním jídlem sníst oplatky s medem a česnekem. Med měl charakterizovat přijmout dobré věci v životě a česnek, že mám přijmout i ty špatné. Přiznám se, že s tím jsem problém neměla, ale více jsem měla potíže s chuťovými kombinacemi :)

Ať už jsou zvyky a tradice jakékoliv, vše záleží na tom jaké je stanoveno menu šéfkuchařem, který určitě zvažoval výběr vynikající gastronomie aby lahodil chuťovým buňkám silvestrovských hosty.

DJ a hudba


K velmi důležitým faktorem patří zábava a hudba. Ať už máte na pódiu živou hudbu nebo DJ jednoznačně se postará o nejlepší silvestrovské songy. Dotvoří Silvestrovskou noc o perfketnú atmosféru. U baru může nést zvukový podmaz aby se hosté nerušily při konverzací.


Přichází chvíle, kdy si vychutnáváme silvestrovský ohňostroj se špičkovou světelnou show. Nezapomenutelný zvukový a světelný efekt, štrngajúce sklenice se šumivým šampaňským - to vše signalizuje skvělé zakončení starého roku.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji