Stolní zahradní topidlo Etna mini

Ohřívače AKCE -33%
3 400 Kč 5 099 Kč Cena s DPH Ušetříte: 1 699 Kč Skladem více než 5 ks

ETNA MINI

Že je grilovací sezóna pouze v teplých měsících? Ale kdeže! Pořádná grilovací sezóna trvá od začátku ledna do konce prosince. Ani při podzimních plýskavicích a zimní nadílce se nemusíte obejít bez grilovacích večírků. Aby mohla akce trvat co nejdéle a aby si ji všichni co nejlépe užili, je dobré využít stolní zahradní topidlo Etna mini.

Postará se o to, aby se nikdo netřásl zimou a všichni se cítili příjemně. Když má večírek skončit, určitě to nebude proto, že je někomu zima. Stolní zahradní topidla Etna mini mají tu výhodu, že si je snadno přenesete tam, kam potřebujete.

Ať už je to stůl na grilovací párty nebo třeba také stánek na trzích. Praktické malé topidlo vydává dostatečné teplo, že zvládne i mrazivé počasí. Dá se ale i využít v místnosti, která je dostatečně větraná. Chlad a zima nikoho trápit nemusí. S tímto topidlem je zábava i práce vždy mnohem příjemnější.

  • Stolní zahradní topidlá mají širokou oblast použití.
  • Na zahradě, a to i v zimních měsících, můžete uspořádat grilovací večírky, které zahřívají všechny sedící za stolem.
  • Také vhodný pro stánky na výstavišti, protože větší plynové topidla se Vám do výšky nevejdou do stánku a také zabírají důležitý prostor, stolní topidla nepřekáží jsou malé a výkonné
  • Své využití si uplatňují v terasách, venkovních akcích, akcích, při prodeji na tržištích a dostatečně větraných místnostech.
  • Jsou vhodné pro vytváření příjemné atmosféry při posezení s přáteli.
  • Stolní záhradní topidla jsou poháněny plynovou bombu, která zaručuje účinné teplo.

Hodnocení klientů

62 hodnocení, 4.8/5