Terasový plynový ohřívač Etna maxi

Ohřívače AKCE -32%
5 100 Kč 7 500 Kč Cena s DPH Ušetříte: 2 400 Kč Skladem více než 5 ks

ETNA MAXI

Všichni známe to období, kdy se počasí změní v nečas, ale něco nás stále nutí zůstávat venku. Možnost být na vzduchu mívá v takovou dobu jakési tajemné kouzlo. Chcete si v poklidu sedět na pohodlné židli s polstrováním a vychutnávat si horký nápoj, případně dát si něco pořádného k jídlu, které zasytí. Aby bylo možné co nejdéle zůstat na takovémto místě, je ideální volbou využít terasový plynový ohřívač. Line se okolo něj příjemné teplo, které přitahuje. Vytváří útulnou atmosféru, hezky se v jeho blízkosti sedí, povídá, popíjí a jí.

Život na terase může díky snadno ovladatelnému ohřívači pulzovat za jakéhokoliv počasí. Nenaruší ho žádný chlad. Terasové plynové ohřívače jsou ideálním záchytným bodem. Jejich vydávaný žár láká lidi, aby si vychutnali pobyt v jejich blízkosti. Podzimní ani zimní období není důvodem, abyste museli zavřít nebo opustit terasu.  • Plynový ohřívač terasy vás zahřeje za nepříznivých povětrnostních podmínkách.
  • Najdu praktické využití zejména v gastronomickém sektoru.
  • Již v zimní sezoně nemusíte strácet zisk kvůli uzavřené terase, terasové plynové ohřívače ohřívají velkou plochu, proto jsou vhodné pro venkovní kavárny, hotelové restaurace s venkovním posezením.
  • Vychvaluje si je i noční bary a kluby, kde ohřívají zákazníků venku na terasách, ve kuřáckých prostorách, u vchodů do budov.
  • Vhodné také pro pořádání svateb, plesů a veletrhů, kde se musíte dočasně postarat o venkovní teplo.
  • Díky terasovitému ohřívači plynu budou zahradní altány a přístřešky otevřeny po celý rok.
  • Jsou snadno ovladatelné a nejhospodárnější možnost efektivního venkovního vytápění.

Hodnocení klientů

45 hodnocení, 4.8/5