Zpět

Vánoční trhy a jedinečný prodejní stánek

Okamžité dodání, možný osobní odběr, garance 5 let, vysoká kvalita a stabilita stánku, výborné ceny.

Návštěva Vánočních trhů je úžasným zážitkem. Ve vzduchu se vznáší vůně vánočních koláčků, pečených mandlí a horkého vánočního punče. Prodejní stánky jsou plné produktů můžeme zde vidět vánoční ozdoby jako inspiraci pro vánoční dekorace, adventní věnce, hrnčířské výrobky nebo v podobě závěsných dekorací skleněných andělů v kombinaci s kovem. Nedílnou součástí je prodej vynikajícího jídla a horkých nápojů. Na zahřátí v zimním období výborně pochutná horká medovina, čaj nebo voňavé svařené víno.

Prodejní stánky, které na Vánoční trhy neodmyslitelně patří, můžete využít nejen při prezentací Vašeho zboží, ale i pro soukromé účely. Vyplatí se zažít nádhernou Vánoční atmosféru.


Prodejní stánek Vám nabízí opravdu široké využití v každé sféře. V závislosti na velikosti události je vynikajícím řešením prodejní stánek. Pořízením prodejního stánku se již nebudete muset obávat nepříznivých vlivů počasí. Konstrukce je odolná vůči povětrnostním podmínkám. Voděodolné plachtoviny ochrání Vás a Vaše zboží před deštěm.

Rovněž budete potřebovat správné vybavení, abyste mohli pohostit nebo obsloužit hosty na úrovni.

Sklápěcí stoly které Vám umíme k stánku dodat a jsou vhodné jako prodejní pulty pro Vaše zboží. Prodejní skládací stoly mají výborné vlastnosti. Flexibilní, unikátní rychle se rozkládají bez montáže a námahy. Jsou velmi praktické díky snadné přepravě jako kufřík. Vydrží nosnost až 350 kg, čímž jsou využívány i do výroby na práci s těžšími materiály.

Skládací lavice jsou jednoznačně skvělou variantou pro vytvoření velkého počtu míst k sezení a to s minimálními náklady. Firmou Hago Vám umíme zajistit i sklápěcí židle na usazení Vašich hosty nebo klientů. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů ve vysoké odolnosti vůči mechanickému zatížení, vlivem UV záření ale i vody a vlhkosti.

Aby si Vaši hosté mohli vychutnat vánoční punč doporučujeme využít plynové ohřívače. K dispozici jsou buď stolní nebo terasové ohřívače. Záři kterou vydávají doslova láká lidi, vždyť klidně si posedět a vychutnávat kouzlo vánoční výzdoby je skvělým zážitkem.


Vánoční atmosféra v prodejním stánku


Vyzdobení stánku také hraje důležitou roli. Konstrukce skládacího prodejního stánku je robustní a díky tomu můžete na ni zavěsit jakékoliv množství dekorací. Úžasně vypadají svítící řetězy a jiné dekorace. Můžete dokonce vymyslet dekorativní prvky na stěnách stanu. Jednoduše nechte běžet Vaši fantazii a vyčarujete doslova Vánoční skvost.


Bezpečnost především


Stany hlavně v zimním období doporučujeme zakotvit. Jako bonus dodáváme každému zákazníkovi kotvící kolíky zdarma k stánku. V případě, že chcete sortiment rozšířit, dostupné jsou zátěžové vaky, které se naplňují pískem. Nabízejí nejlepší způsob ukotvení stánku na zpevněných plochách. Po naplnění má vak váhu 14 kg. Pokud vaky naplníte, vzniknou dva plné válce a upevňují se o nohu stanu pomocí suchých zipů. Kotvící vak je vyroben z nylonové látky s pogumovanou vrstvou aby vak nenasáknou. Je odolný vůči nárazům a proto nehrozí roztržení a vysypání písku.


Správné skladování stánku


Další podstatnou věcí je správné skladování stánku. Doporučujeme se zaměřit hlavně na suché a chladnější prostředí. Plachtoviny stánku musí být dokonale suché. V případě uskladnění nesprávně uschlých plachtovin vzniknou plísně a jeho následné rozložení Vás může nepříjemně překvapit. Proto je nutné abyste stánku věnovali náležitou péči a tím se mohli těšit z jeho používání.

Příjemné Vánoční svátky a šťastný Nový rok Vám přeje firma Hago

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Výrobce Brimo je jiná liga,

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.