Zpět

Zahradní stan

Rychlé a jednoduché zastřešení vašich zahrad.

Zahradní stan a jeho využití


Výhodou zahradního stanu je možnost rychlého umístění a jeho různé využití.

Zahradní stan jako praktický přístřešek


Zahradní stany obvykle slouží jako ochrana před deštivým a větrným počasím, poskytuje dokonalý stín a úkryt. Po celý rok nabízí optimální ochranu a zastřešení pro věci, které je třeba zakrýt.

Pokud se rozhodnete změnit umístění stanu, není nic jednoduššího než věci vyklidit a bez jakékoliv námahy stánek složit a přemístit. Stačí jej umístit na místo, které vám nejlépe vyhovuje.

Zahradní stany - různé využití


Zahradní stany jsou vhodné na různé akce v exteriéru. Od oslavy narozenin nebo svateb až po letní grilování. Zahradní stan bude užitečný po celý rok a bude sloužit jako ideální zastřešení nejen v horkých letních dnech, ale i ve větru nebo dešti. V horkých dnech se vyplatí používat pouze střešní plachtu. Po stranách bude proudit dostatek vzduchu. Tři boční stěny lze použít v chladnějších nebo deštivých dnech. Čtvrtá stěna slouží k uzavření celého stanu a tím poskytuje větší pocit soukromí.

Barevné variace stanu dodávají zahradě speciální design a pevná nůžková konstrukce zajišťuje stabilní místo. Všechny druhy oslav, svátků nebo prostě příležitost setkat se s blízkými jsou ideální příležitostí k použití zahradního stanu. Například promoce nebo svatby se mohou stát událostmi, při kterých využijete prostory vlastní zahrady. Nemluvě o možnosti posedět venku u kávy nebo šálku čaje s blízkými.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 257 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!