Zpět

Čištění a údržba skládacího stánku

Návod jak předejít nesprávnému skladování Vašeho stánku. Dobré rady, čištění a údržba. Tipy jak prodloužit životnost stánku.


Firemní akce, rodinná párty, zahradní párty s přáteli - při těchto všech příležitostech Vás provází skládací stánek a vytváří neobvyklé příležitosti. Správné čištění je předpokladem pro dlouhý požitek z párty stanu a jeho následné uložení. Stačí si osvojit několik jednoduchých tipů a můžete výrazně prodloužit životnost vašeho stanu.


Jak vyčistit párty stánek


Možná se Vám zřejmě hned po dobré akci vůbec nebude chtít začít s čištěním. Na tuto aktivitu je třeba si vyhradit svůj čas. Čištění stanu je jednoduché. Chcete-li obnovit původní stav po večírku, potřebujete jen tkaninu a mýdlovou vodu. Nečistoty všech druhů lze snadno odstranit s navlhčeným hadříkem. V případě problémů s obzvlášť tvrdými skvrnami doporučujeme použít čistící prostředek na fólie / PVC. Tyto čisticí prostředky jemně a zároveň důkladně odstraňují nečistoty a bez zbytků.

Doporučujeme však provést okamžité čištění stánku z jednoduchého důvodu. Obvykle se snadněji odstraní čerstvé zašpinění než starší skvrny. Po vyčištění bočních stěn se doporučuje vyčistit střechu. Proveďte to po odstranění bočních částí.


Správné uskladnění stánku


Doporučuje se nejprve zkontrolovat, zda máte k dispozici všechny komponenty stánku. Konstrukce stánku, 3 plné stěny, střešní plachtovina. Na druhé straně je třeba zvážit, kde chcete uskladnit stánek. Pro optimální uskladnění stanu je důkladné vysušení kompletně všech plachtovin. Ideální je nechat je dobře proschnout i během dvou dnů. V případě, že uskladníte nesprávně vysušené plachtoviny, může dojít jednak k jejich slepení a také tvoření plísňových skvrn.

Při uskladnění stánku byste měli věnovat pozornost chladnějšímu a suchému prostředí. Prostředí by mělo být také chráněny před znečištěním. K dispozici máme i přepravní vak, který uzavře celý složený stánek. Uzavírá se pomocí zipu. Přepravní vak je velmi pevný a usnadňuje přenos stánku a chrání ho nejen během přepravy ale iv případě uskladnění. Zamezíte tím padání prachu na stánek, napadení před hlodavci, kteří mohou Váš stánek zcela poškodit. V případě napadení hlodavci vzniknou v plachtoviny díry a tím je funkčnost stánku zcela omezena. Proto je potřeba opravdu zvážit všechny možnosti vhodného skladování abyste mohli stánek nadále používat a těšit se z jeho praktického využití.

Hago Team

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě

Jsem maximálně spokojený

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!