Prodejní stánek skládací 2x3m

EXCLUSIVE ocelový
12 997 Kč Cena s DPH | Skladem | Výprodej


Objednávky do 12: 00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.

- 5 letá záruka pro spotřebitele
- Grátis: 8 kolíků na ukotvení, návlek na konstrukci, 3 plné stěny
- Náhradní díly a servis konstrukce zdarma!


Nejlepší volba na prodejní účely na poutích a výstavištích. Dlouhodobě evidujeme zvýšený zájem vystavovatelů o prodejní skládací stánek v rozměru 2x3m. Protože stan zabírá méně prostoru dovnitř (2m), zaplatíte méně za tržní místo. Výhoda je že prezentační strana bude mít stále 3m stejně jako je to u stanu 3x3m za který budete na výstavišti platit o 30% vyšší nájem. Pravidlo na výstavišti je neúprosné čím větší prezentační strana obchodníka tím větší pravděpodobnost prodeje zboží.

Navíc rám Exclusive ocel je robustní, stabilní a pevný proto nemusíte mít obavy při prezentací či prodeji zboží. Při silném větru a správném kotvení zažijete komfort který by Vám byl ukrácen pokud byste koupili levnější stany na trhu. Tento komfort ve stabilitě a rychlém rozkládání oceníte nejen vy ale také zákazníci. Kvalitní tmavomodrá barva rámu ochrání před korozí a dodá vašemu prodeji image..

K stanu máme široký výběr barev, které uvidíte na látkách z polyesteru v nejvyšší kvalitě. Stan je nepromokavý a má dvojitou ochranu proti promoknutí. V ceně stanu jsou vždy 3 stěny a pokud si chcete skoro hermeticky uzavřít stan za pomoci čtvrté stěny s dveřmi a oknem, můžete si ji dokoupit zvlášť na naší stránce.

Střechy a stěny jsou propracované do detailů, aby stan vypadal luxusně což je v plném kontrastu s méně přitažlivými stany na výstavě u kterých se při výrobě šetří na nákladech kde se dá. I nejlepší produkt na světě musí být zabaleno v adekvátním produktu a stan zastřešuje váš prodej produktů, jako balení. Vstupte do nového desetiletí správnou volbou, následujte prodejní trendy a uspějete!

Pro maximální vrchol propagace Vám stan i potiskneme logem, textem a pod. Vznikne Vám tak reklamní prodejní stánek který nadchne zákazníka. Díly konstrukce a servis zdarma plus 5 letá záruka pro spotřebitele je nadstandard, který si můžeme dovolit.


Hodnocení klientů

62 hodnocení, 4.9/5

Parametry

 • 5 let záruka pro spotřebitele a první rok díly rámu zdarma!
 • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
 • prodejní stánek skládací, model Exclusive ocelový na extrémní použití při síle větru až do 60km / h!
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Rám: Ocelové profily vnitřní tloušťky 1mm a více. Rám je opticky mohutnější. Nohy v tvare hexagon.
 • Nůžkový systém se šroubovanými spoji z kvalitní oceli se samozaistujúcimi patenty na nohách ve tvaru hexagon.
 • Drahé nylonové konektory s doživotní zárukou (okamžitá výměna) s lepšími vlastnostmi jako litá a ocelové spoje. Konektory zabraňují chrastění při silném větru.
 • Rozměr složeného stanu 155x45x30cm.
 • Půdorys stanu: 195x290cm
 • Váha 37 kg.
 • Regulace stropu nabízí 4 výškových stupňů: 175, 185, 195, 205 cm.


Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 262 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.