Ověřeno našimi zákazníky
97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 324 recenzí).
Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem
Jsem maximálně spokojený
Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji
































