Nůžkový stan 3x3m

Premium ocelový AKCE -46%
8 699 Kč 16 000 Kč Cena s DPH Ušetříte: 7 301 Kč


Objednávky do 12: 00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.

Tento stan je bestseller mezi kvalitnějšími stany. Rozměr 3x3m je celosvětově nejprodávanější rozměr. Altán 3x3m Premium ocel je nejvíce kupovaná stanem u zákazníků, kteří chtějí vyšší kvalitu a pevnost ale cena hliníku je pro ně už příliš vysoká. Stan disponuje nohama vyrobenými z šest hranného profilu (hexagon), který je odolnější v ohybu jako čtyřhranný profil.

Konstrukce je zabarvena lesklou tmavomodrou práškovou barvou, která dodává nůžkový stanu 3x3 moderní vzhled, který vás doslova vyrve z řady vyšednutých stanů, které má vaše konkurence na výstavišti. Kvalitní barva je navíc odolná vůči nárazu a proto se nemusíte bát že stan prorezavět i při dlouhodobém vystavení venku.

Spoje konstrukce jsou šroubované přes nylonové konektory, což posouvá tento premium model na nejvyšší úroveň na trhu ocelových stanů. Používáme pouze kvalitní nylon který je velice obtížné zlomit dokonce kladivem. K stanu dostanete vždy kotvící kolíky. Každá patka je pozinkovaná a má 2 dírky na kolíky. Protože stan musí být vždy kvalitně kotvený kolíky mají 33cm délku a patky na každé noze jsou 4mm tlusté.

Plachtovina stanu je z kvalitních polyesterových látek které mají PVC vrstvu. Stan je nepromokavý shora i z boků. Střecha je precizně šitá, namáhané části mají ochrannou látku která odstraňuje opotřebení látky v kontaktu s konstrukcí. Spoje látky jsou samozřejmě nepromokavé a ještě podlepené tepelnou páskou. Jelikož je lepší jednou vidět než 100x slyšet viz galerii určitě Vás přesvědčí.

3 stěny jsou vždy v základním balení. Tyto samostatné stěny aplikujete velmi rychle s použitím hrubého suchého zipu a nylonovým spojem. Pokud si dokoupíte čtvrtou stěnu s dveřmi a oknem můžete tak dosáhnout téměř hermeticky uzavřený stan který hravě vytopíte našimi topidly. Záruka 5 let pro spotřebitele a sleva 5 € na každý stan za bezplatnou registraci je samozřejmost.


Hodnocení klientů

52 hodnocení, 5/5

Parametry

 • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
 • Nůžkový stan, model premium ocelový na extrémní použití při síle větru až do 55km / h!
 • Stan obsahuje: Nepromokavá střecha a 3 samostatné stěny na zipy, masivní rám + 8 kotvících kolíků, taška na plachtoviny a návleková taška na konstrukci.
 • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Rám: Ocelové profily vnitřní tloušťky 1,1mm a více. Rám je opticky mohutnější. Nohy v tvare hexagon.
 • Nůžkový systém se šroubovanými spoji z kvalitní oceli se samozaistujúcimi patenty na nohách ve tvaru hexagon.
 • Drahé nylonové konektory s doživotní zárukou (okamžitá výměna) s lepšími vlastnostmi jako litá a ocelové spoje. Konektory zabraňují chrastění při silném větru.
 • Rozměr složeného stanu 155x30x30cm.
 • Půdorys stanu: 300x300cm (9 m²)
 • Váha 43 kg.
 • Výškově nastavitelný strop: 4 výškové stupně 175,185,195, 207cm.
 • 5 let záruka pro spotřebitele a první 2 roky díly rámu zdarma!


Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 115 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Spokojenost!

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě