Zpět

Party stan se zařízením

Celoroční využití. Kompletní vybavení do párty stanu, nemusíte hledat více firem. Vše potřebné je dostupné u nás

Skvělou volbou při firemních akcích konajících se v exteriéru je právě party stan. Poskytuje vynikající zastřešení, zároveň je to způsob, jak chránit před náhlými dešťovými bouřkami nebo před silným slunečním zářením. Vzhledem k několik negativ, které se spojují s pronájmem stanů, doporučujeme koupi. Party stany můžete využívat v dlouhodobém horizontu a zabírají skutečně málo úložného prostoru. To nejpraktičtější na party stane je jeho flexibilita. Stan můžete používat během celého roku.


Využití v zimním období


Během podzimních a zimních měsících je využíván na výstavy, prodej zboží na vánočních trzích ale i na organizaci party. V zimě se stan může zahřívat pomocí ohřívačů nebo teplometů. Ohřívače mají také vynikající využití jako zpříjemnit zimní posezení na terase, vychutnat si horký čaj a relaxovat pohledem na padající sněhové vločky. Tuto chvíli bez pocitu zimy vám právě zpříjemní topná plynové tělesa. Tyto produkty využijete nejen na vyhřátí prostoru stanu během zahradní nebo silvestrovské party ale sahají po nich i majitelé restaurací se zaměřením získání vyššího počtu klientů. Majitelé restaurací použitím ohřívačů zároveň prodlouží sezónu o několik týdnů.


Dostupné jsou sloupové plynové zářiče, které jsou určeny k vytápění okolního prostoru. Dokáží vyhřát prostor až do 8 metrů. Proto jsou vhodné k umístění na terasy do restaurací nebo do zahrad. Velmi zajímavým vzhledem působí sloupový zářič ve tvaru pyramidy. Vybaven je svislým podlouhlým hořákem, který je umístěn za ochrannou mřížkou. Když potřebujete vyhřát menší prostor dostupné jsou stolní modely. Jednoduše je připevníte na stůl a na LPG láhev.


Využití v letním období


Během jarních a letních měsících má párty stan širokospektrální využití. V případě deště a větru můžete zavřít všechny čtyři stěny a tak jste chráněni před nepříznivým počasím a chladem. Protože boční stěny spojují pomocí suchého zipu, můžete je zcela odstranit a vychutnávat si kvetoucí jaro a vycházející slunce. Stánek si můžete kombinovat dle vlastních představ a potřeb a tak mít pokaždé jiný styl. Ať už se jedná o narozeninové oslavy, grilovací párty, svatební pohoštění nebo zastřešení auta.

V případě organizace oslav je důležité myslet i na posezení. Sklápěcí stoly, lavice a židle se vyznačují jednoduchým rozložením a vysokou stabilitou a kvalitou. Jsou plastové s kovovou konstrukcí. Vyrobeny jsou z vysoce odolného polyetelénu s protiskluzovým povrchem. Pod vlivem slunce nemění svou barvu ani odolnost. Transport je velmi jednoduchý produkt lze složit na polovinu a díky uchu je snadno přemístíte.

Stoly a lavice můžete využít jako pivní sety, židle v případě organizace svatby. Jelikož jsou bílé barvy, působí neutrální a jsou vhodné pro každou příležitost.


Party stany jsou dostupné s ocelovou nebo hliníkovou konstrukcí. Součástí balení je konstrukce, střešní plachtovina, boční stěny a kolíky. Možná se vám bude zdát jeho rozložení a složení vzhledem k robustnost konstrukce složité, avšak opak je pravdou. Rozložení zvládnete díky nůžkovému systému do 40 sekund bez námahy. Nepromokavé plachtoviny jsou samozřejmostí. Poskytujeme 5 letou záruku a servis během prvních 2 let jsou náhradní díly konstrukce zdarma.


Party stánky se zařízením. Vše obdržíte na jednom místě.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc

Sem spokojena

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji