Párty stan nůžkový 3x6m

Super hliníkový
19 997 Kč Cena s DPH | Skladem | Výprodej

Tento produkt jsme schopni odevzdat kurýrovi v 13:00 hod., který jej v průměru doručuje na druhý den. Platí od pondělí do pátku.

- 5 letá záruka pro spotřebitele
- Grátis: 12 kolíků na ukotvení, návlek na konstrukci, 3 plné stěny
- Náhradní díly a servis konstrukce zdarma!

Každá párty venku se neobejde bez přístřešku. V případě nepřízně počasí vám nenaprší do drinku nebo nezmoknete při vaší oblíbené cigaretě. Párty stan nůžkový 3x6m je rozlohou jeden z větších stanů, který má 6 nohou pro lepší stabilitu. Sezení ve stanu pojme i 12 osob stačí dokoupit skládací stůl z naší nabídky a židle.

Střecha a stěny jsou obě nepromokavé s dvojitou ochranou proti přetečení. V případě silného slunce vytvoří výborný stín a pokud stan neuzavřete ze všech stran pak Vás vánek osvěží lépe než chlazené pivo. Pro kotvení stanů na zpevněném povrchu doporučujeme zakoupit zátěžové vaky na písek s aplikací do pár vteřin. Naleznete je v doplňcích.

V chladnejších obdobiach je možné stan uzavrieť štvrtou stenou (nájdete ju v doplnkoch s dverami a oknom so závesom a uzavriete hermeticky stan. Takto uzavretý priestor môžete vykurovať plynovým ohrievačom. Uistite sa že je v stane dostatočný prívod kyslíka, pretože naše plynové ohrievače kyslík spotrebúvajú.

Tři samostatné stěny máte vždy v ceně stanu. Tyto stěny velmi elegantně přichytíte na střechu a o nohy stanu. Použití je intuitivní a pohodlné. Střecha je přichycena o hliníkovou konstrukci stejně jednoduše přičemž nehrozí její oddělení ani při silném větru.

Hliníková konstrukce nůžkového typu se šroubovanými spoji. V daleké budoucnosti nebudete mít problém pokud se Vám díl opotřebuje nebo ohne při pádu. Jednoduše si díl vyměníte sami během 5 leté prodloužené záruky náhradní díly a servis konstrukce zdarma. Pro více info. o záruce a dílech zdarma podívejte obchodní podmínky. V ceně dostanete i kotvící kolíky, které je nezbytné vždy použít, protože stan má ohromnou plochu a unášená stan může Dosa do pohybu.


Hodnocení klientů

63 hodnocení, 4.9/5

Parametry

 • 5 let záruka pro spotřebitele a první rok díly rámu zdarma!
 • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 12 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a dobrá kvalita.
 • Párty stan nůžkový model Super hliník na sporadické použití při síle větru až do 50km / h!
 • Regulace stropu: 4 výškové stupně 175, 185, 195, 205 cm
 • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
 • Rozměr složeného stanu 155x45x25cm.
 • Rám: Hliníkové profily vnitřní tloušťky 0,9 mm a více. Rám je odlehčený.
 • Váha 48 kg.
 • Zastřešená plocha: 290x570cm (16,5 m²)


Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji