Zpět

Pojízdný bufet nůžkový stánek

Cenově dostupný, rozložení a složení ve velmi krátkém čase, stabilní konstrukce, výborná kvalita, odolnost vůči větru a nepříznivým vlivům počasí, CE certifikát, 5 letá garance

Stánkový prodej na trhu musí vyhovovat technickým, hygienickým, všeobecným a provozních podmínkám podle zvláštních předpisů. Hovoříme o ambulantním prodeji. Takže co vlastně budete všechno potřebovat?

Povolení k prodeji výrobků, poskytování služeb a zřízení tržního místa vydává obec.


Obecně závazným nařízením upraví obec prodej výrobků na tržních místech zejména pokud


    • druh, období řízení příležitostných trhů  

    • druh výrobků, které budete prodávat

    • tržní dny, prodejní a provozní doba

    • provozní, technické a estetické podmínky stánku


Správu tržiště a tržnice spravuje obec. Tržní zprávu může obec svěřit právnické nebo fyzické osobě.


Co kontroluje správce trhu u prodávajícího v stánku


    1. povolení k prodeji výrobků a oprávnění podnikání v dané oblasti

    2. doklad o nabytí zboží

    3. elektronickou registrační pokladnu

    4. hygienu, čistotu a udržování pořádku během prodeje výrobků

    5. dodržování tržního řádu


Jako prodávající jste na tržním místě povinný


    • mít označené své prodejní zařízení podle zvláštních předpisů

    • dodržovat tržní řád

    • používání elektronické registrační pokladny

    • zajistit čistotu prodejního místa

    • viditelně označit prodávané produkty a poskytované služby cenou

    • vést inspekční knihu

    • při váženém zboží provádět vážení způsobem, který umožňuje kontrolu vážení        spotřebiteliFirma Hago dodává nůžkové stánky, ve kterých můžete prodávat zboží nebo služby. Při stánkovém prodeji se také musíme zamyslet jakým způsobem získat potenciálního klienta a proto bychom se měli koncentrovat hlavně na marketing. Nejdůležitější je aby stánek byl pěkně upravený, čistý na dobře viditelném místě. Mělo by být hned zřejmé co s v stánku prodává.


Příprava jídel v nůžkovém stánku je dobrou příležitostí jak získat pověsti pro Vaše pohostinství nebo restauraci. Oproti nákladným investicím do pojízdné prodejny je vynikajícím řešením a je cenově nenáročný. Skládací stany jsou dodávány ve všech verzích. Stánky s ocelovou nůžkovou konstrukcí se vyznačují vysokou kvalitou a stabilitou. Výška stropu stánku je nastavitelná ve čtyřech výškových stupních. Spoje konstrukce jsou šroubované a nohy stanu jsou opatřeny očky na ukotvení do zemi kolíky. Kolíky dodáváme zdarma k stanu.

Díky praktické konstrukci si můžete stan postavit ve velmi krátkém čase. Pomocí suchých zipů zabezpečíte úplné napnutí plachtovin takže se nemusíte obávat neestetického dojmu. Stánek působí velmi elegantně. Materiál střechy je z nepromokavé polyesterové tkaniny, která je odolnější proti protržení a UV záření.

Důležitým faktorem v skládacím stánku jsou boční stěny, protože plní různé funkce. Nejen chrání před větrem a nepříznivými vlivy počasí ale také se starají o atraktivní vzhled stánku.

Jak jsem již zmiňovala mají nůžkové stánky příjemný a reprezentativní vzhled. Potiskem stánku se stanete jednoduše nepřehlédnutelným. Zajišťujeme potisk bočních stěn, střechy a límce v různých barevných provedeních. Stačí nám poslat požadované logo nebo název ve vektoru a my už zajistíme další kroky. Vypracujeme Vám cenovou nabídku zároveň i s náčrtem Vašeho stánku. Samozřejmě při zadávání potisku už máte své představy my si je potřebujeme jen prověřit a zároveň Vámi odsouhlasit. Výroba trvá přibližně dva dny. Doporučujeme si vyhradit časový prostor v případě pokud máte zájem o potisk aby Vás zbytečně nespěchá čas.


Koupí nůžkového stánku získáte 5 letou garanci a během dvou let poskytujeme náhradní díly konstrukce zdarma. Jsme prodejci, kteří se o stánek postarají během jeho užívání. Zakoupením stánku se u nás servis nekončí právě začíná. Záleží nám na Vaší spokojenosti :)

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě

Spokojenost!

Jsem maximálně spokojený