Nůžkový altán 3x4,5m

Premium ocelový AKCE -33%
10 997 Kč 16 363 Kč Cena s DPH Ušetříte: 5 366 Kč Skladem


Objednávky do 12: 00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.

Stan s druhou největší otevřenou plochou (nejotevřenější je 4x6m) bez přerušení střední nohou. 4,5m šířka stanu nemá žádnou nosnou nohu uprostřed což může být výhoda, protože prostor je více otevřený na rozdíl od stanů 3x6 a 4x8 které mají 6 nohou a tedy i dvě nohy ve středu po obvodu stanu. Premium ocelový nůžkový altán je i přes 4 nohám a velké ploše stále stabilní za což může vděčit mohutným profilem z nichž je postaven jeho rám. Každý profil je během pár sekund demontovatelný a vyměnitelný. Výměna je ale nepravděpodobná protože rám je těžké zlomit.

Profily Vám navíc neskorodujú protože jsou nastříkané práškovou otěru vzdornou barvou. Spodní patky které otírají o povrch při rozkládání jsou pozinkované a velice hrubé. Tato vlastnost zajišťuje spolehlivost při kotvení kolíky, které máte k našim stanům grátis.

Střešní plachta na které jsme si dali mimořádně záležet je propracovaná podle nejnovějších trendů. Moderní design nůžkového altánu je tak zaručen. Střecha je pěkně pověšená a napnutá. Prodloužený obvodový límec skrývá stropní konstrukci. 11 ochranných prvků ochrání střechu před rychlým opotřebením a 10 fixačních patentů vám střechu nevytrhne žádný vítr.

Střecha i stěny jsou nepromokavé, sešité tak aby vám nezatékalo přičemž jsme to pojistili navíc tepelnou páskou. Látka je z nadstandardního polyesteru s PVC nátěrem. Barva má velmi dobrou barevnou stálost a s naší širokou barevnou škálou si přijdou všichni na své. Stěny se upínají o střechu s 5 cm hrubým suchým zipem po celém obvodu. Šířka suchého zipu zrychluje použití a nylonový zip podél nohou dělá radost naším zákazníkům.

Zákazníků si vážíme ai proto máme první 2 roky od koupí náhradní díly konstrukce grátis (více info v obchodních podmínkách). Záruka 5 let pro spotřebitele je u nás běžná.


Hodnocení klientů

47 hodnocení, 4.7/5

Parametry

 • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
 • Nůžkový altán, model premium ocelový na extrémní použití při síle větru až do 55km / h!
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny, upevnění pomocí suchého zipu + 12 kotvících kolíků a ochranný návlek.
 • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Rám: Ocelové profily vnitřní tloušťky 1,1mm a více. Rám je opticky mohutnější. Nohy v tvare hexagon.
 • Nůžkový systém se šroubovanými spoji z kvalitní oceli se samozaistujúcimi patenty na nohách ve tvaru hexagon.
 • Drahé nylonové konektory s doživotní zárukou (okamžitá výměna) s lepšími vlastnostmi jako litá a ocelové spoje. Konektory zabraňují chrastění při silném větru.
 • Rozměr složeného stanu 155x45x30cm.
 • Půdorys stanu: 290x430cm
 • Váha 53 kg.
 • Regulace stropu nabízí 4 výškových stupňů: 175, 185, 195, 205 cm.
 • 5 let záruka pro spotřebitele a první 2 roky díly rámu zdarma!


Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 142 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem