Zpět

Svadobní hostina pod zahradním stanem

Nádherné svatební stany. Ceny podle Vašich představ, zajišťujeme rychlou dopravu přímo k Vám. Svatba pod širým nebem - Výjimečná událost se stánky HAGO

Svatba znamená výjimečnou chvíli ve Vašem životě. Taková svatba není sice jednoduchou záležitostí, musíte se zabývat každým detailem. Plánujete datum, hledáte prostor, zabýváte se počtem hostů a vybíráte menu na svatební hostinu. To však není všechno. Je třeba sehnat svatební šaty, svatební prsteny, vybrat kytici, skočit za aranžérkou ohledně výzdoby svatebního prostoru a dořešit hudbu. Vybavit kameramana a fotografa, kteří se postarají o zvěčnění těchto nezapomenutelných okamžiků.

Co tak si říci své ano pod širým nebem? Ať si už vyberete civilní obřad nebo církevní, můžete si své ano říci například v zámeckém parku. Organizace svatby venku je skvělou možností jak se cítit volněji než být zavřený mezi čtyřmi stěnami nebo v nějaké jednací místnosti. Svou kreativitu doplníte výzdobou prostoru, kde naplno můžete realizovat své nápady a jednoduše popustit uzdu fantazii.


Sny o romantické a ideální svatbě pod zahradním stanem


Zahradní stánek vyzdoben bílým baldachýnem a aranžované bílé květy v kovových stojanech. Úžasnou atmosféru dotváří otevřené prostranství. Sluneční paprsky odrážejí třpytivé odrazy stříbrného příboru. Jak bychom mohli zapomenout na tyto dokonalé momenty?

Jak firma která se specializuje aranžérství jsou zahradní stánky vynikajícím řešením. A nejen pro firmu, stánky HAGO využije opravdu každý jedinečně. Můžete si uspořádat hostinu doma v zahradě, nebo při organizací narozeninové oslavy. Stánky HAGO využijete vícenásobně.

Konstrukce se jednoduše rozkládá, časově to zvládnete do jedné minuty a to se vůbec nemusíte namáhat. Jednoduché rozložení Vám umožní věnovat se časově náročnějším věcem, které je třeba vybavit při organizací svatby.


Vyberte si z naší nabídky a kontaktujte nás. Víme Vám připravit skvělé zážitky.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 255 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena