Skládací altán 4x8m

Premium hliníkový AKCE -33%
32 999 Kč 49 418 Kč Cena s DPH Ušetříte: 16 419 Kč


Objednávky do 12: 00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.

Svatba ve volném prostranství se stává stále více populárnější. Aby se vaše svatba stala skutečně nezapomenutelným zážitkem nabízíme vám skládací altán pro dokonalou atmosféru. Čistý styl, decentní design, romantické zážitky pro velkolepé okamžiky. Skládací altán 4x8m je ideální zastřešení hosty, svatebního stolování, tanečního parketu a hudby.

Svatební stan je vyroben v prvotřídní kvalitě. Stan se skládá z lehké a robustní hliníkové konstrukce. Velký důraz jsme kladli na bezpečnost a proto jsme při výrobě konstrukce zvolili šestihranný profil, který zajišťuje perfektní stabilitu stanu i při síle větru až do 70 km / h. Díky naší precizní výrobě a péče o materiál garantujeme vysoký standard pro vaši svatbu.

Nůžková konstrukce se šroubovanými spoji z eloxovaného hliníku se jednoduše rozkládá. Šetří váš čas takže se můžete věnovat přípravám svatební výzdoby aby stan působil slavnostním dojmem. Výška stanu je možné regulovat, stan je flexibilní a jeho mobilitu rozhodně oceníte.

Impregnované plachtoviny včetně střechy jsou nepromokavé, odolné vůči UV-záření, větru a dešti. Tři plné stěny se upevňují po obvodu pomocí suchého zipu a na stranách klasickým zipem. Plachty jsou dokonale našponované, při jejich upevnění nevznikají mezery a tak dokonale chrání před intenzivním sluncem a působí esteticky. Vysoce kvalitní polyester s PVC vrstvou garantují 100% nepromokavost a podlepené spoje jsou dvojitou ochranou před vznikem vlhkosti a přetékání.

Na konstrukci poskytujeme během prvních dvou let od data koupě náhradní díly zdarma. Kotvící kolíky, přepravní tašky na plachtoviny a extra na konstrukci jsou součástí balení. 5 letá záruka pro spotřebitele je důkazem, že je pro nás zákazník důležitý. Pokud máte otázky náš odborný tým vám rád pomůže. Vyberte si svatební stan se kterým zabezpečíte velkou dávku romantiky a luxusu v prostorách zámečku nebo parku.


Hodnocení klientů

54 hodnocení, 5/5

Parametry

 • 5 let záruka pro spotřebitele a první 2 roky díly rámu zdarma!
 • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
 • Skládací altán, model premium hliníkový pro intenzivní použití při sile vetra až do 70km / h!
 • Stan obsahuje: Nepromokavá střecha a 3 samostatné stěny na zipy, masivní rám + 12 kotvících kolíků, taška na plachtoviny a návleková taška na konstrukci.
 • Rám: Hliníkové profily vhodné tloušťky 1,8 mm a více. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
 • Rozměr složeného stanu 198x60x35cm.
 • Půdorys stanu: 400x800cm (32 m²)
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Regulace stropu: 4 výškových stupňů 175, 185, 195, 207cm.
 • Váha 92 kg.


Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 124 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Spokojenost!

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem