Skládací altán 4x8m

Premium hliníkový
42 997 Kč Cena s DPH | Skladem | Výprodej

Tento produkt jsme schopni odevzdat kurýrovi v 13:00 hod., který jej v průměru doručuje na druhý den. Platí od pondělí do pátku.

- 5 letá záruka pro spotřebitele
- Grátis: 12 kolíků na ukotvení, návlek na konstrukci, 3 plné stěny
- Náhradní díly a servis konstrukce zdarma!

Svatba ve volném prostranství se stává stále více populárnější. Aby se vaše svatba stala skutečně nezapomenutelným zážitkem nabízíme vám skládací altán pro dokonalou atmosféru. Čistý styl, decentní design, romantické zážitky pro velkolepé okamžiky. Skládací altán 4x8m je ideální zastřešení hosty, svatebního stolování, tanečního parketu a hudby.

Svatební stan je vyroben v prvotřídní kvalitě. Stan se skládá z lehké a robustní hliníkové konstrukce. Velký důraz jsme kladli na bezpečnost a proto jsme při výrobě konstrukce zvolili šestihranný profil, který zajišťuje perfektní stabilitu stanu i při síle větru až do 70 km / h. Díky naší precizní výrobě a péče o materiál garantujeme vysoký standard pro vaši svatbu.

Nůžková konstrukce se šroubovanými spoji z eloxovaného hliníku se jednoduše rozkládá. Šetří váš čas takže se můžete věnovat přípravám svatební výzdoby aby stan působil slavnostním dojmem. Výška stanu je možné regulovat, stan je flexibilní a jeho mobilitu rozhodně oceníte.

Impregnované plachtoviny včetně střechy jsou nepromokavé, odolné vůči UV-záření, větru a dešti. Tři plné stěny se upevňují po obvodu pomocí suchého zipu a na stranách klasickým zipem. Plachty jsou dokonale našponované, při jejich upevnění nevznikají mezery a tak dokonale chrání před intenzivním sluncem a působí esteticky. Vysoce kvalitní polyester s PVC vrstvou garantují 100% nepromokavost a podlepené spoje jsou dvojitou ochranou před vznikem vlhkosti a přetékání.

Na konstrukci poskytujeme náhradní díly a servis zdarma. Kotvící kolíky  jsou součástí balení. 5 letá záruka pro spotřebitele je důkazem, že je pro nás zákazník důležitý. Pokud máte otázky náš odborný tým vám rád pomůže. Vyberte si svatební stan se kterým zabezpečíte velkou dávku romantiky a luxusu v prostorách zámečku nebo parku.


Hodnocení klientů

54 hodnocení, 5/5

Parametry

 • 5 let záruka pro spotřebitele a první rok díly rámu zdarma!
 • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
 • Skládací altán, model premium hliníkový pro intenzivní použití při sile vetra až do 70km / h!
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 12 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Rám: Hliníkové profily vhodné tloušťky 1,8 mm a více. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
 • Rozměr složeného stanu 200x60x35cm.
 • Půdorys stanu: 400x800cm (32 m²)
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Regulace stropu: 4 výškových stupňů 175, 185, 195, 205cm.
 • Váha 92 kg.


Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 284 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě

Spokojenost!

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!