Nůžkové stánky 3x4,5m

Exclusive hliníkový AKCE -33%
12 698 Kč 18 878 Kč Cena s DPH Ušetříte: 6 180 Kč Skladem


Objednávky do 12: 00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.

Nůžkové stánky s rozměrem 3x4,5m se řadí mezi jednotky na trhu. Poměrně velký rozměr stanu s praktickým nůžkovým mechanismem mají rádi zejména majitelé zahrad, a organizátoři menších slavností. Stan je vhodný na rodinné oslavy, pohodlně se pod stan vejde i vícečlenná rodina. Navzdory velikosti se stan jednoduše rozkládá, rozložení zvládne i jedna osoba.

Hliník je nejpoužívanější materiál v dnešní době. Vyniká z ostatních kovů díky svým bezkonkurenčním vlastnostem. Při výrobě jsme také použili eloxovaný hliník v kombinaci s nylonovými spoji. Spojením těchto dvou prémiových materiálů vznikl opravdu solidní stan který patří mezi jednotky na trhu. Altán je vhodný pro časté používání v exteriérech i interiérech.

Nepromokavé plachtoviny utkané z oxford látky s vnitřní PVC vrstvou se postarají o maximální ochranu. Boční stěny tak jako i střešní plachtovina jsou 100% nepromokavé. K čištění je dostačující použít čistou vodu. Při větším znečištění můžete použít jemný čistící prostředek. Agresivní prostředky a bělidla mohou plachtoviny nenávratně poškodit. Během skladování musí být plachty řádně vysušené, v opačném případě se může objevit plíseň na povrchu plachtovin.

Všechny díly na nůžkovém stánku jsou vyměnitelné. Spoje jsou šroubované, což usnadní práci při výměně poškozeného dílu. Konstrukce stanu při řádném kotvení vydrží sílu větru až do 55km / h. Propracovaný nůžkový systém altánku oceníte v situací, pokud je třeba stan rychle složit. Taková situace může nastat příchodem nečekané bouřky kde síla větru v nárazech přesáhne 55 km / h. Stan je třeba ukotvit bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Potřebujete se zviditelnit mezi vystavovateli na výstavě? Vyrobíme Vám stan podle vašich představ. Logo vaší společnosti vytlačíme přímo na plachtovinu Vašeho altánku. Vznikne Vám perfektní reklamní nástroj, pod kterým můžete odprezentovat své služby nebo prodávat své zboží. Byla by škoda nevyužít tuto možnost. Profesionální reklamní stan osloví potencionálních zákazníků. Buďte o krok napřed před konkurencí.


Hodnocení klientů

21 hodnocení, 4/5

Parametry

 • 5 let záruka pro spotřebitele a první 2 roky díly rámu zdarma!
 • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
 • Nůžkové stánky model exklusive hliníkový na časté použití při sile vetra až do 55km / h!
 • Balení: střecha, konstrukce, 8 kotvících kolíků a ochranný návlek, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu.
 • Rám: Hliníkové profily vhodné tloušťky 1,2 mm a více. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
 • Rozměr složeného stanu 155x45x30cm.
 • Půdorys stanu: 290x430cm (12,4 m²)
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Regulace stropu: 4 výškových stupňů 175, 185, 195, 207cm.
 • Váha 45 kg.


Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 142 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem

Jsem maximálně spokojený