Nůžkový stan 3x6m

Exclusive hliníkový AKCE -33%
13 798 Kč 20 525 Kč Cena s DPH Ušetříte: 6 727 Kč


Objednávky do 12: 00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.

Nůžkový stan Vám nabízí množství místa, je prostorný, využijete ho při organizování různých akcí, oslav a podobně. Rozměr 3x6 patří mezi nejprodávanější z velkých stanů. Rozložení stanu i přes velikosti je jednoduché. Jak nám již název našeptává stan má nůžkovou konstrukci, což znamená, že rozložení stanu je možné bez použití nářadí. K stanu dostanete 3 plné stěny, přepravní tašku na plachtoviny a konstrukci, kolíky pro ukotvení.

Masívna konstrukce je vyrobena z eloxovaného hliníku. Tloušťka profilů je v rozmezí od 1,2mm do 5mm v závislosti na konkrétního dílu. Stan zastřeší 18 metrů čtverečních v průběhu 1 minuty. Výška stropu se dá regulovat na dva výškové stupně. Spoje které spojují jednotlivé díly jsou vyrobeny z kvalitního nylonu který je odolný vůči nárazům. Spodní část nohy je opatřena hrubými patkami, které slouží k ukotvení stanu. Hliníková konstrukce je estetická a nekoroduje.

Plachtoviny stanu jsou odolné vůči UV záření. Díky PVC vrstvě která se nachází na vnitřní straně polyesterových plachtovin, je stan nepromokavý. Dvojité šití spojů jsme zajistili podlepením tepelnou páskou, spoje nepropustí vodu, ani v případě intenzivního deště. Barvu stanu si můžete vybrat z osmi nabízených barev. Prémiové plachtoviny jsou nesrovnatelné s plachtoviny nižší třídy. Výhoda plachtovin: omyvatelné, zpevněné části na místě kde se konstrukce přímo dotýká plachtoviny, 5cm hrubý suchý zip, bundový zip na spojování bočních stěn.

Během intenzivního používání stanu není vyloučeno opotřebení materiálu. Slabě ukotven stan může překvapit nárazový vítr a poškodit konstrukci stanu. V takovém případě mají zákazníci možnost objednat si náhradní díl na stan. První dva roky od koupě máte nárok na náhradní díly zdarma. Díky šroubovaným spojem je výměna dílu jednoduchá. Stan se stane opět funkční, a připraven k použití.

5 letá záruka pro spotřebitele je nadstandard. Při objednávce stanu máte možnost zaregistrovat se na naší stránce. Zaregistrovaný zákazník získá slevu na každý zakoupený stan.


Hodnocení klientů

31 hodnocení, 4/5

Parametry

 • 5 let záruka pro spotřebitele a první 2 roky díly rámu zdarma!
 • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
 • Nůžkový stan 3x6m, model exklusive hliníkový na časté použití při sile vetra až do 55km / h!
 • Stan obsahuje: Nepromokavá střecha a 3 samostatné stěny na zipy, masivní rám + 8 kotvících kolíků, taška na plachtoviny a návleková taška na konstrukci.
 • Rám: Hliníkové profily vhodné tloušťky 1,2 mm a více. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
 • Rozměr složeného stanu 155x55x30cm.
 • Půdorys stanu: 300x600cm (18 m²)
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Regulace stropu: 4 výškových stupňů 175, 185, 195, 207cm.
 • Váha 57 kg.


Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 136 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě