Nůžkový stánek 2x2m

Super hliníkový AKCE -20%
6 899 Kč 8 615 Kč Cena s DPH Ušetříte: 1 716 Kč


Objednávky do 12: 00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.

Tento ultra lehký nůžkový stánek Vás potěší svou pevností a nízkou váhou. Model Super hliník je nejlehčí z celé naší nabídky. Tento stan je to pravé pro malou skupinu lidí, která hledá stan který je dobře přenosný a snadno rozložitelný. Rám má roztahovací tzv. nůžkový mechanismus bez nutnosti montáže a nářadí. Výborně plní své poslání pomáhat a chránit před sluncem a deštěm v exteriérech a interiérech.

Při správném kotvení vydrží i středně silný vítr. Pokud však podceníte kotvení a stan Vám odletí dáme Vám první 2 roky od koupí díly konstrukce zdarma (více info. Viz obchodní podmínky). Stačí vyplnit formulář poptávka na náhradní díly a už na druhý den si za pár minut vyměníte poškozený díl.

Konstrukce je vyrobena z hliníku proto odpadá strach z rzi. Díly mají dobrou pevnost a mnoho částí je zesílených. Po složení ho přepravíte i jednou rukou.

Plachty jsou zaručeně nepromokavé a mají dvojitou ochranu proti přetečení. Kvalitní polyesterová plachta s PVC vrstvou neproteče a poskytne ochranu před sluncem. Střechu pohodlně složíte s konstrukcí a expresně rozložíte na jiné stanovisko. Upevnění stěn je po celém obvodu (kromě spodní strany od země) řešeno suchými zipy. Každá stěna má 6m suchý zip a proto Vám nevzniknou vzduchové mezírky jak je to u stužková verzí. Tento suchý zip je hrubý a proto se během nepřízně počasí nebude oddělovat.

Naše Nůžkové stánky uspokojí každého zákazníka. 6 modelů v různých cenách je opravdu pestrá nabídka. Stan vám i potiskneme a uděláme vizuál po vyplnění formuláře potisk stanů. Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám odpovíme nebo poradíme s volbou po zadání vašich požadavků.


Hodnocení klientů

50 hodnocení, 4.9/5

Parametry

 • 5 let záruka pro spotřebitele a první 2 roky díly rámu zdarma!
 • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a dobrá kvalita.
 • Nůžkový stánek model Super hliník na sporadické použití při síle větru až do 50km / h!
 • Regulace stropu: 4 výškové stupně 170, 180, 190, 200cm
 • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
 • Rozměr složeného stanu 150x25x25cm.
 • Rám: Hliníkové profily vnitřní tloušťky 1 mm a více. Rám je opticky štíhlejší a odlehčený.
 • Váha 17 kg.
 • Rozměry po rozložení stánku: 195x195cm (3,8 m²)


Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 124 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Spokojenost!

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!

Jsem maximálně spokojený