Party stan 3x6m

Premium ocelový AKCE -40%
11 999 Kč 20 000 Kč Cena s DPH Ušetříte: 8 001 Kč Skladem více než 5 ks


Objednávky do 12: 00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.

U objemnějších stanů 3x6m je odolnost vůči větru obzvlášť důležitá. Při této velikosti je to pro vítr velká překážka, která mu brání v cestě. Party stan 3x6m Premium je s větrem kamarád a hravě mu odolá. Důvod proč tento stan nemá problém ani při silných větrech není pouze v kouzle šesti nohou, ale i pevné a těžší konstrukcí. Tento stan hravě rozloží jedna osoba, nebo 2 méně fyzicky zdatné osoby.

Nůžkový systém se velmi hladce roztahuje. Tomuto hladkému rozkládání dopomáhají nylonové spoje které zabraňují tření kov o kov. Navíc jsou nylonové konektory odolné vůči úderům, hrubým nárazům a ohýbání. To je důvod proč neevidujeme problémy s nylonovými částmi stanu a pokládáme je za výhodnější variantu ve srovnání s ocelovými konektory.

Vše ostatní je pevná, kvalitní ocel vyrobená z hrubých profilů. Profily jsou ošetřeny kvalitním modrým lakem který je odolný i vůči méně šetrnému zacházení. Patky, které jsou neustále v kontaktu se zemí jsou pozinkované a silnostěnné. Vzhledem k tloušťku je deformace patky těžko představitelná. Každá patka má 2 dírky na ukotvení kolíky které jsou v ceně stanu.

Střešní plachta a stěny skládacího altánku jsou samozřejmě nepromokavé a mají dvojitou ochranu proti promoknutí. Precizní přepracování plachtovin je u nejvyšší řady Premium ocel pochopitelné. O množství detailů které vám prodlouží životnost stanu se můžete přesvědčit v galerií. Množství ochranných prvků a kvalitní polyesterová látka + PVC nátěr který obsahuje málo recyklátu a kalcia Vám dají to za co jste si zaplatili.

Detaily tohoto stanu nejsou pouze na prodloužení životnosti stanu, ale i pro usnadnění použití. Nylon na konstrukcí zabraňuje mixování stanu při větru a dělá ho tuhým. Střecha má rychlé nylonové klipy na zafixování střechy o rám. Stěny se upínají na střechu hrubým suchým zipem který aplikujete vzhledem na tloušťku i po slepiačky a abychom zamezili mezerám mezi stěnami použili jsme nylonová zip po stranách.


Hodnocení klientů

41 hodnocení, 4/5

Parametry

 • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
 • Party stan, model premium ocelový na extrémní použití při síle větru až do 55km / h!
 • Stan obsahuje: Nepromokavá střecha a 3 samostatné stěny na zipy, masivní rám + 8 kotvících kolíků, taška na plachtoviny a návleková taška na konstrukci.
 • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Rám: Ocelové profily vnitřní tloušťky 1,1mm a více. Rám je opticky mohutnější. Nohy v tvare hexagon.
 • Nůžkový systém se šroubovanými spoji z kvalitní oceli se samozaistujúcimi patenty na nohách ve tvaru hexagon.
 • Drahé nylonové konektory s doživotní zárukou (okamžitá výměna) s lepšími vlastnostmi jako litá a ocelové spoje. Konektory zabraňují chrastění při silném větru.
 • Rozměr složeného stanu 155x55x30cm.
 • Půdorys stanu: 300x600cm (18 m²)
 • Váha 70 kg.
 • Výškově nastavitelný strop: 4 výškové stupně 175,185,195, 207cm.
 • 5 let záruka pro spotřebitele a první 2 roky díly rámu zdarma!