Pop up stan 4x4m

Premium hliníkový AKCE -33%
20 999 Kč 31 324 Kč Cena s DPH Ušetříte: 10 325 Kč


Objednávky do 12: 00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.

Pop up stan 4x4m byl vyvinut speciálně pro vysoké nároky a dlouhodobé použití. Promo stany lze individuálně potisknout buď celoplošně s autentickými fotografiemi či motivem nebo logem a nápisem. Stanou se originálním reklamním prvkem. S pop up stany upoutáte pozornost zákazníků, čímž postupujete k úspěšnému marketingu a zviditelnění vaší firmy. S rozměrem 4x4m získáte obrovský reklamní prostor.

Moderní vzhled, stabilita a snadná údržba patří k rozhodujícím faktorem při výběru promo stanu. Stabilní hliníková konstrukce zajistí, že Vaše prezentace produktů nebo firmy nebude narušena nepředvídatelným počasím. Konstrukce odolává silnému nárazovému větru, chladu či teplotním výkyvům. Hliník nerezaví a proto je vhodný nejen pro prezentaci ve vnitřních prostorách ale i ve venkovním prostředí. Šestihranné profily garantují nejvyšší stabilitu a odolnost vůči zlomu. Odolávají větru až do 70 km / h což se vyrovná extrémním podmínkám.

Nepromokavé plachtoviny mají vysokou ochranu při UV-záření. Zachovají si svou barvu i při intenzivním používání a to celoročně. I když meteorologové hlásí krásný slunečný den, může se jejich předpověď velmi rychle změnit. Pop up stan chrání před deštěm a větrem. Tak se Vaše prezentace nebude muset skončit kvůli nepříznivému počasí. Díky vysoce účinnému polyesteru odpuzující špínu je údržba plachtovin jednoduchá.

Potisk provádíme dvěma způsoby: nažehlovací a sublimační. Při sublimačního potisku / CMYK se stan potlačuje ještě před sešitím stanu. Motiv je aplikován přímo do látky. Jedná se o celoplošnou potisk. Výrobní proces sublimace trvá 2-3 týdny. Nažehlovací potisk se provádí následujícím způsobem: do fólie se vyřízne logo nebo nápis a následně se motiv nažehlit na plachtovinu. Výrobní proces trvá 2-3 pracovní dny. K výrobě je nutná grafika ve vektoru. Náš tým z grafického oddělení vám vypracuje vizualizaci, poradí Vám jak který způsob potisku je pro vás vhodný.

Jelikož se po delším čase používání se může materiál opotřebovat, mysleli hlavně na praktičnost a výměnu dílů konstrukcí, které dáváme první dva roky zdarma. 5 letá garance je jistotou, že jste si zajistili kvalitní výrobek a potiskem jste získali svůj originální reklamní poutač.


Hodnocení klientů

47 hodnocení, 4/5

Parametry

 • 5 let záruka pro spotřebitele a první 2 roky díly rámu zdarma!
 • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
 • Pop up stan, model premium hliníkový pro intenzivní použití při sile vetra až do 70km / h!
 • Stan obsahuje: Nepromokavá střecha a 3 samostatné stěny na zipy, masivní rám + 8 kotvících kolíků, taška na plachtoviny a návleková taška na konstrukci.
 • Rám: Hliníkové profily vhodné tloušťky 1,8 mm a více. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
 • Rozměr složeného stanu 198x35x35cm.
 • Půdorys stanu: 400x400cm (16 m²)
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Regulace stropu: 4 výškových stupňů 175, 185, 195, 207cm.
 • Váha 56 kg.


Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 124 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě