2x3m celopotisk stanu

Místo tisku
Výběr potisku
Počet
Celkem
Střecha
Konstrukce
Stěna: zadní
Stěna: predná
Stěna: v levo
Stěna: vpravo
Stěna: poloviční/pultová
Celkem s DPH:
1

Co je třeba vědět o sublimačním potisku Promo párty stanov

Stan s vlastním potiskem se skvěle hodí pro speciální události, ať už jde o sportovní akci nebo veletrh. Pokud potřebujete způsob, jak učinit vaši značku poutavou a co nejvíce viditelnou pak jste zde správně. Pracujeme s prvotřídní polyesterovou látkou, na kterou potiskneme grafiku v jakékoli velikosti. Vytvoření 2D vizuálu je první krok při realizaci promo stanu, který je jedinečným nositelem Vaší značky. Po odsouhlasení vizuálu potiskneme bílé plachtoviny sublimační technikou, následně potištěnou látku nastříháme a pečlivě ušijeme. Každý jeden stan vyrábíme individuálně.

Co je sublimační technika?

Je to způsob potisku, kde dochází splynutí inkoustu přímo do tkaniny použitím tepelného lisu (termolis). Výsledkem je kvalitní a dlouhotrvající potisk. Nepotištěná strana plachtoviny je obohacena polyuretanovým zátěrem, který zajišťuje 100% nepromokavost plachtoviny. Reklamní stany s celopošním potiskem zaujmou každého a budou vyčuhovat z davu, což mnohonásobně zvýší vaši viditelnost a dostanou se do podvědomí potencionálních zákazníků.


Grafické podklady

Grafické podklady pošlete v křivkách (ve vektoru). Pokud nemáte takový soubor, pošlete nám co máte a pokusíme se to zpracovat do vektrou. V případě, že budeme tisknout obrázek na reklamní stan, doporučujeme zaslat obrázek ve vysokém rozlišení, aby při mnohonásobném zvětšení nebyl rozmazaný (vzhledem k velkému rozměru plachet stanu je obrázek v malém rozlišení vždy rozmazaný). Vytvořili jsme pro Vás šablony stanů pro jednodušší znázornění vaší představy. Na požádání Vám pošleme šablonu s přesným rozměrem stanu, kde si jednoduše dosadíte svoji grafiku. Konečný výsledek potisku ovlivňuje kvalita grafiky.

Cena a doba výroby propagačního stanu

Vytvořili jsme jednoduchý konfigurátor pro výpočet ceny stanu výše. Cena potisku se odvíjí od potištěného kusu plachtoviny. Cenu neovlivňuje velikost loga a ani barevnost potisku. Příklad: Přejete si potlačit stěnu stanu a grafika má rozměr 1x1m. Cena bude stejná iv případě, že logo zvětšíme na 2x2m. Cena se mění pouze v závislosti na rozměru stěny nebo střechy a ne na velikosti jejího potisku. Doba výroby je v průměru 2-3 pracovní týdny od přijetí úhrady, dodání grafických podkladů a odsouhlasení námi vytvořeného 2D vizuálu. Před výrobou potisku Vám tedy zašleme finální 2D vizualizaci ke schválení. Záleží nám na Vaší spokojenosti, proto chceme, abychom splnili do detailu všechny vaše touhy a navrhli Váš nůžkový stan s potiskem.