Přístřešky na zahradu 2x2m

Exclusive hliníkový
12 997 Kč Cena s DPH | Skladem | Výprodej


Objednávky do 12: 00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.

- 5 letá záruka pro spotřebitele
- Grátis: 8 kolíků na ukotvení, návlek na konstrukci, 3 plné stěny
- Náhradní díly a servis konstrukce zdarma!

Přístřešky na zahradu s rozměrem 2x2m nabízejí mnoho možností na využití. Tento model a rozměr je oblíbený mezi prodejci na trzích. Využití si najde já na vaší zahradě, poskytne dostatek úložného prostoru pro zahradní nářadí. Plachtoviny jsou nepromokavé, stan je možné uzavřít pomocí čtvrté stěny.

Konstrukce přístřešků na zahradu jsou vyrobeny z odolného hliníku, který zaručuje dlouhou životnost i při častějším používání. Konstrukce při řádném kotvení vydrží sílu větru až do 55km / h. Šestihranné profily nohou zajišťují maximální stabilitu stanu. Váha celé konstrukce je ve srovnání s ocelí o jednu třetinu lehčí. V tomto případě neplatí pravidlo čím těžší tím pevnější. Mezi přední vlastnosti hliníku patří nízká váha, je nerezavějící, není nutná povrchová úprava.

Zahradní stan si můžete objednat v osmi různých barvách. Plachtoviny nevyblednou, jsou odolné vůči UV záření. Výborně se aplikují na konstrukci, jsou napnuté na stane díky preciznímu šití na míru. K výrobě bylo použito polyesterové vlákno. Vnitřní strana plachtovin je z PVC materiálu který garantuje voděodolnost. Voda nemá šanci proniknout přes podlepené dva krát prošité spoje. Balení obsahuje tři plné boční stěny, které lze použít i jednotlivě podle potřeby.

5 letá záruka pro spotřebitele je garance kvality zboží. V případě poškození konstrukce nabízíme zákazníkům náhradní díly a servis konstrukce zdarma. Díly zahradního stanu jsou šroubované, výměna poškozeného dílu je hotová během několika vteřin. Správným používáním a kotvením stanu zvyšujete jeho životnost. Kotvení stanu je důležité, je nutné jej ukotvit iv případě bezvětří a krásného počasí.

Balení stanu obsahuje: Exclusive hliníkovou konstrukci, střešní plachtovinu, tři plné boční stěny, kolíky na ukotvení, a ochranný návlek na konstrukci. K stanu si můžete doobjednat doplňky jako jsou čtvrtá stěna s dveřmi, pískové vaky na ukotvení, markýzu a mnoho dalších praktických doplňků.


Hodnocení klientů

49 hodnocení, 4.8/5

Parametry

 • 5 let záruka pro spotřebitele a první rok díly rámu zdarma!
 • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
 • Přístřešky na zahradu model exklusive hliníkový na časté použití při sile vetra až do 60km / h!
 • Stan obsahuje: Nepromokavá střecha a 3 samostatné stěny na zipy, masivní rám + 8 kotvících kolíků, taška na plachtoviny a návleková taška na konstrukci.
 • Rám: Hliníkové profily vhodné tloušťky 1,1 mm a více. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
 • Rozměr složeného stanu 155x30x30cm.
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Regulace stropu: 4 výškových stupňů 175, 185, 195, 205cm.
 • Půdorys stanu: 195x195cm (3,8 m²)
 • Váha 23 kg.


Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji

Spokojenost!

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem