Reklamní stánek 4x6m

Premium hliníkový
34 997 Kč Cena s DPH | Skladem | Výprodej

Tento produkt jsme schopni odevzdat kurýrovi v 13:00 hod., který jej v průměru doručuje na druhý den. Platí od pondělí do pátku.

Rozložení do 40 sekund díky BRIMO systému!

- 5letá záruka pro spotřebitele
- Grátis: 8 kolíků na ukotvení, návlek na konstrukci, 3 plné stěny
- Náhradní díly a servis konstrukce zdarma!

Reklamní stánek 4x6m je vysoce funkční a kvalitní hliníkový stan. S potiskem firmy je ideální pro použití na veletrzích, firemních akcích nebo výstavách. Se stanem nastartujete svůj byznys a zvýšíte prodej. Díky našim inovacím jsme vyvinuli kvalitní produkt který získal prvenství na trhu.

Konstrukce sestává z šestihranného hliníkového profilu. Promyšlený nůžkový mechanismus umožňuje rychlé a snadné rozložení stanu. Přestože se jedná o větší rozměr, na jeho rozložení postačí 1-2 osoby. Kvalitní polymerové kompozitní spoje jsou odolné vůči zlomu. Šroubovaná konstrukce je praktickým řešením zejména při výměně dílů. Nohy ve tvaru hexagonu jsou vybaveny s hrubou patkou a starají s o perfektní stabilitu a pevnost stanu iv extrémních podmínkách.

Polyesterové plachtoviny s PVC vrstvou, které jsou součástí balení jsou nepromokavé, takže už nemusíte řešit, zda se prezentace bude konat v interiéru nebo exteriéru. Tepelně podlepené švy garantují dvojitou ochranu proti vlhkosti a přetečení. Tři plné stěny jsou odnímatelné a jsou ideální alternativou v případě nepříznivých povětrnostních vlivů.

Potisk provádíme sublimací - celoplošný potisk nebo nažehlovací potiskem. Sublimační proces má za výsledek vynikající efekt provedení. Grafika je aplikována přímo do polyesterové tkaniny a zaručuje potisk, která je odolná proti poškrábání a UV-záření. Díky impregnací polyesterové látky je reklamní stan obzvláště odpuzující špínu a vodu.

Stejně jsou součástí balení i kotvící kolíky. Pomocí kotvících kolíků stabilně ukotvíte stan na travnaté ploše nebo použijete pískové vaky na betonovém povrchu. Na střeše se nacházejí upevňovací smyčky pomocí kterých upevníte stan pomocí lan s kolíky. Takto zafixujete stan proti bočnímu nárazovému větru. K stanu získáte 5 letou garanci pro spotřebitele. Vyberte si reprezentativní kvalitní produkt na intenzivní prezentaci vaší společnosti.


Hodnocení klientů

62 hodnocení, 5/5

Parametry

 • 5 let záruka pro spotřebitele a první rok díly rámu zdarma!
 • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
 • Pop up stan, model premium hliníkový pro intenzivní použití při sile vetra až do 70km / h!
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 12 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Rám: Hliníkové profily vhodné tloušťky 1,8 mm a více. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
 • Rozměr složeného stanu 200x55x45x35cm.
 • Půdorys stanu: 400x600cm (24 m²)
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Regulace stropu: 4 výškových stupňů 175, 185, 195, 205cm.
 • Váha 71 kg.


Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 282 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Výrobce Brimo je jiná liga,

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.