Reklamní stánek 4x6m

Premium hliníkový AKCE -44%
24 999 Kč 45 000 Kč Cena s DPH Ušetříte: 20 001 Kč Dostupné 01.10.2020


Objednávky do 12: 00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.

Reklamní stánek 4x6m je vysoce funkční a kvalitní hliníkový stan. S potiskem firmy je ideální pro použití na veletrzích, firemních akcích nebo výstavách. Se stanem nastartujete svůj byznys a zvýšíte prodej. Díky našim inovacím jsme vyvinuli kvalitní produkt který získal prvenství na trhu.

Konstrukce sestává z šestihranného hliníkového profilu. Promyšlený nůžkový mechanismus umožňuje rychlé a snadné rozložení stanu. Přestože se jedná o větší rozměr, na jeho rozložení postačí 1-2 osoby. Kvalitní polymerové kompozitní spoje jsou odolné vůči zlomu. Šroubovaná konstrukce je praktickým řešením zejména při výměně dílů. Nohy ve tvaru hexagonu jsou vybaveny s hrubou patkou a starají s o perfektní stabilitu a pevnost stanu iv extrémních podmínkách.

Polyesterové plachtoviny s PVC vrstvou, které jsou součástí balení jsou nepromokavé, takže už nemusíte řešit, zda se prezentace bude konat v interiéru nebo exteriéru. Tepelně podlepené švy garantují dvojitou ochranu proti vlhkosti a přetečení. Tři plné stěny jsou odnímatelné a jsou ideální alternativou v případě nepříznivých povětrnostních vlivů.

Potisk provádíme sublimací - celoplošný potisk nebo nažehlovací potiskem. Sublimační proces má za výsledek vynikající efekt provedení. Grafika je aplikována přímo do polyesterové tkaniny a zaručuje potisk, která je odolná proti poškrábání a UV-záření. Díky impregnací polyesterové látky je reklamní stan obzvláště odpuzující špínu a vodu.

Stejně i přepravní tašky na konstrukci a plachtoviny jsou součástí balení i kotvící kolíky. Pomocí kotvících kolíků stabilně ukotvíte stan na travnaté ploše nebo použijete pískové vaky na betonovém povrchu. Na střeše se nacházejí upevňovací smyčky pomocí kterých upevníte stan pomocí lan s kolíky. Takto zafixujete stan proti bočnímu nárazovému větru. K stanu získáte 5 letou garanci pro spotřebitele. Vyberte si reprezentativní kvalitní produkt na intenzivní prezentaci vaší společnosti.


Hodnocení klientů

62 hodnocení, 5/5

Parametry

 • 5 let záruka pro spotřebitele a první 2 roky díly rámu zdarma!
 • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
 • Pop up stan, model premium hliníkový pro intenzivní použití při sile vetra až do 70km / h!
 • Stan obsahuje: Nepromokavá střecha a 3 samostatné stěny na zipy, masivní rám + 8 kotvících kolíků, taška na plachtoviny a návleková taška na konstrukci.
 • Rám: Hliníkové profily vhodné tloušťky 1,8 mm a více. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
 • Rozměr složeného stanu 198x55x45x35cm.
 • Půdorys stanu: 400x600cm (24 m²)
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Regulace stropu: 4 výškových stupňů 175, 185, 195, 207cm.
 • Váha 71 kg.