Rychlorozkládací stan 2x3m

Exclusive hliníkový AKCE -37%
8 799 Kč 13 972 Kč Cena s DPH Ušetříte: 5 173 Kč


Objednávky do 12: 00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.

Rozkládací stan s obdélníkovým půdorysem lze rozložit na požadovaném místě za pár vteřin. Poskytne dostatek místa pro menší rodinné posezení. Své využití si najde i na výstavách, jako prodejní stánek nebo může posloužit i jako stříška nad pískovištěm nebo dětským bazénem.

Nůžkový systém konstrukce garantuje jednoduché rozložení stanu bez námahy. Při stavbě není třeba použít fyzickou sílu, zvládne ho postavit jeden člověk bez požití nářadí. Konstrukční elementy jsou spojovány nylonovými spoji. Nylonové spoje jsou mnohem kvalitnější než zažité ocelové spoje. Ocelové spoje se ohnou deformují, toto se při nylonu nestane. Kvalitní nylon je nárazu vzdorný, není možné ho zdeformovat, ohnout. Během testování se na konektory vyvíjela hrubá síla, těžká váha, nepřirozená teplota. Ve všech směrech obstál tento materiál.

Hustě tkaná polyesterová látka která s PVC vrstvou zajistí bezpečí pod stanem. Plachtoviny jsou samozřejmě vodě-odolné. Namáhané části plachtovin, kde se konstrukce přímo dotýká látky jsou zpevněny. Šití je dvojité a podlepené. Samozřejmost exclusivních plachtovin je i odolnost vůči UV záření. Po letech používání se plachtovina může opotřebovat. V případě, že chcete oživit váš stan a konstrukce je bezchybná, můžete si objednat plachtoviny na stan za výhodné ceny. Není třeba zakoupit si celý stan.

Při výrobě stanu byly použity komponenty první třídy. Tloušťka profilů je v rozmezí od 1,2mm až do 5mm v závislosti na dílu. Vnitřní profily jsou zpevněny, důležitá je tloušťka materiálu ne vnější průměr. Spoje jsou šroubované a spojovány nylonovými spojkami. Zdarma poskytujeme náhradní díly na konstrukci první dva roky od koupě stanu. Výměna dílů je jednoduchá, zvládnete ji bez komplikací.

Rozkládací stan má všestranné využití. Je vhodný pro použití v interiéry ale také v exteriéry. Nůžkový mechanizmus oceníte při přepravě stanu. Složený stan pohodlně přenesete na požadované místo v kufru auta. Během skladování také nezabere mnoho místa. Plachtoviny můžete skladovat odděleně od konstrukce.


Hodnocení klientů

42 hodnocení, 4/5

Parametry

 • 5 let záruka pro spotřebitele a první 2 roky díly rámu zdarma!
 • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
 • Rychlorozkládací stan model exklusive hliníkový na časté použití při sile vetra až do 55km / h!
 • Balení: střecha, konstrukce, 8 kotvících kolíků a ochranný návlek. Volitelné příslušenství: 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu.
 • Rám: Hliníkové profily vhodné tloušťky 1,1 mm a více. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
 • Rozměr složeného stanu 155x45x30cm.
 • Půdorys stanu: 195x290cm (5,6 m²)
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Regulace stropu: 4 výškových stupňů 175, 185, 195, 207cm.
 • Váha 34 kg.


Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 124 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Sem spokojena

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě