Terasový žárič Pyramida maxi

Ohřívače AKCE -30%
7 700 Kč 11 000 Kč Cena s DPH Ušetříte: 3 300 Kč Dostupné +5 days

PYRAMIDA MAXI

Zima venku nemusí být důvodem, proč si neposedět na terase. Také v nevlídném a chladném období si můžete hovět na vzduchu, aniž by vám byla zima.
Kouzlo má název: terasový zářič Pyramida Maxi. Bezpečné sálavé teplo láká k tomu, aby si u něj člověk sedl, a strávil v jeho přítomnosti nějaký ten čas.

Obzvlášť magicky působí dny, kdy je velmi mrazivo a člověk se má možnost uvelebit v blízkosti zdroje tepla. Místo se zdrojem tepla je tak lákavé, že i když nebylo v úmyslu se jít najíst, zkrátka působí jako magnet.
Nejdříve si člověk dá čaj, a pak nějaké to jídlo a možná ještě další pití… Terasové zářiče Pyramida Maxi se postarají o to, aby v dostatečné vzdálenosti okolo bylo příjemné teplo. Lidé si pak mohou krásně užívat pobyt venku.
Protože se přístroje dají používat také ve velkých halách nebo garážích, využijete je i při práci. Přestože se jedná o slušné kousky, snadno je díky kolečkům převezete tam, kam potřebujete.

  • Velký vyhřívaný prostor terasových zářičů také ohřívá větší místnosti, takže jsou nedílnou součástí každé venkovní restaurace.
  • Terasový plynový žárič vám umožní delší dobu strávenou ve vaší zahradě, což je ještě příjemnější.
  • Pro kluby a zimní terasy poskytuje hostům větší komfort, takže v zimních měsících přilákáte do svého podnikání více hostů.
  • Terasové žáriče mají zabudované kolečka pro flexibilní přepravu a jsou nezávislé na elektřině.
  • Pěkný design v kombinaci s vysoce kvalitní konstrukcí je vhodný pro různé prostory, kde ozdobí okolí.
  • Také poskytují teplo v otevřených, dobře větraných garážích a průmyslových halách, kde je problém s vytopení většího prostoru.
  • Poskytují příjemné teplé sálavé teplo, jako u kotle, s minimem práce naprovoz - ohřívač se rozsvítí ráno a budete mít celodenní péči o hosty.

Hodnocení klientů

65 hodnocení, 4.8/5