Výstavní stan 3x3m

Premium hliníkový AKCE -27%
17 999 Kč 24 688 Kč Cena s DPH Ušetříte: 6 689 Kč Skladem


Objednávky do 12: 00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.

Premium hliníkový stan patří k nejkvalitnějšímu produktu na trhu. Stylový design stanu má vynikající prezenční vlastnosti, využijete ho nejen v soukromém sektoru ale i na firemní účely. Pro výrobu stanu byly použity nejmodernější technologie, které jsme každým rokem vylepšovali. Premium hliníkový stan je vhodný pro extrémní podmínky s odolností vůči větru až do 70 km / h.

Konstrukce se skládá ze speciálně tvrzeného hliníku. Oproti většině jiných kovů hliníková konstrukce nerezaví. Díky nůžkovému systému je rozložení hliníkových profilů nenáročné a rychlé. Poměrně nízká hmotnost vzhledem k množství použitého materiálu umožňuje snadnou přepravu a manipulaci se stanem. Celá konstrukce je šroubovaná, takže jednotlivé díly lze vyměnit. Polymérové kompozitní části jsou odolné vůči rozbití a tím jsou odolnější než plastové spoje.

Nohy ve tvaru hexagonu / šestihranný profil / umožňují dokonalou stabilitu stanu. Čím více hran má noha stanu tím více je stan stabilnější. Noha stanu je opatřena patkami které jsou vyrobeny z pevné pozinkované oceli. Ukotvení kolíku do otvorů na patkách umožňuje vynikající fixaci stanu. Kotvící kolíky dodáváme k stanu zdarma. Výškově nastavitelná střecha je ve dvou stupních. Nejvyšší stupeň je 207 cm, což představuje výšku vchodu do stanu. Chcete-li stan stabilizovat vůči bočnímu větru, doporučujeme použití kolíků s lany. Dostupné jsou na naší stránce pod doplňky.

Plachtoviny jsou nepromokavé a vyrobeny z kvalitního polyesteru s PVC vrstvou. Nabízejí ideální ochranu proti nepříznivým povětrnostním vlivům. Spoje jsou tepelně podlepené a zajišťují ochranu proti protékání a vlhkosti. Plachtoviny se po obvodu střechy upevňují pomocí suchého zipu a na bocích pomocí klasického zipu. V bodech kde dochází ke kontaktu mezi konstrukcí a plachtovinou jsou vyztuženy části, které zabraňují tření a tím poškození materiálů a snížení životnosti stanu.

S koupí stanu získáte 5 letou záruku pro spotřebitele a během dvou let nabízíme náhradní díly konstrukce zdarma / více informací naleznete v našich obchodních podmínkách.


Hodnocení klientů

50 hodnocení, 4/5

Parametry

 • 5 let záruka pro spotřebitele a první 2 roky díly rámu zdarma!
 • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
 • Výstavní stan, model premium hliníkový pro intenzivní použití při sile vetra až do 70km / h!
 • Stan obsahuje: Nepromokavá střecha a 3 samostatné stěny na zipy, masivní rám + 8 kotvících kolíků, taška na plachtoviny a návleková taška na konstrukci.
 • Rám: Hliníkové profily vhodné tloušťky 1,8 mm a více. Rám je opticky mohutnejší. Nohy v tvare hexagon.
 • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
 • Rozměr složeného stanu 155x30x30cm.
 • Rozměry po rozložení stánku: 290x290cm (8,4 m²)
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Regulace stropu: 4 výškových stupňů 175, 185, 195, 207cm.
 • Váha 44 kg.


Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 142 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!