Zahradní párty stan 3x4,5m

Super hliníkový
17 997 Kč Cena s DPH | Skladem | Výprodej

Tento produkt jsme schopni odevzdat kurýrovi v 13:00 hod., který jej v průměru doručuje na druhý den. Platí od pondělí do pátku.

- 5 letá záruka pro spotřebitele
- Grátis: 8 kolíků na ukotvení, návlek na konstrukci, 3 plné stěny
- Náhradní díly a servis konstrukce zdarma!

Super hliníkový zahradní párty stan je to nejkomfortnější z naší nabídky stanů. Jeho lehká váha ušetří potřebné síly pro jiné podnikatelské účely. Zboží který prodáváte je více na očích, protože stan má otevřenou 430cm dlouhou stranu bez předělení střední nohou jako je tomu u stanu 3x6m a 4x8m. Na rozložení nepotřebujete nářadí ani návod.

Jednoduše stan roztáhnete zajistíte pár pojistek a stan stojí. Jelikož je lehký rozloží ho prakticky kdokoliv a bez námahy.

Hliníkový rám je odlehčený, přičemž každý profil drží maximálně 3 šrouby což usnadňuje servis, který může vzniknout pokud Vám stan poškodí například vandalové. Navíc dáváme díly zdarma i prodlouženou 5 letou záruku, (více info. Obchodní podmínky). Díky dlouholetým zkušenostem a testem jsme v některých částech rámu ubraly hmotnost a jiné zas zpevnily. I proto je stan velmi lehký s dobrou pevností.

Plachtoviny jsou základem každého stanu stejně jako konstrukce. Jejím hlavním úkolem je vytvořit sucho, stín a závětří. Nepromokavost jsme vyřešili kvalitně šitými spoji, které po sešití navíc podliepame páskou. Stín zajišťuje kvalitní polyesterová látka s přidanou vrstvou PVC. Látka je ve své cenové kategorii jedna z nejlepších. Závětří tvoří stěny přes které vám neprofoukne protože stan nemá spáry.

Vítr nemá šanci. Po aplikaci 3 plných stěn vznikne soukromí ale i úplné závětří. Stěny se upínají na střechu a nohy suchými zipy. Je to velmi rychlé a jednoduché upínání bez spár. Chcete-li stan zcela uzavřít, můžete si zakoupit čtvrtou stěnu, která na Vás čeká v doplňcích na stránce. Uzavírací stěna má dveře a okno s roletkou. Stan si můžete také potlačit reklamou. Podle vašich přání Vám provedeme vizuál a cenovou nabídku.


Hodnocení klientů

42 hodnocení, 4.8/5

Parametry

 • 5 let záruka pro spotřebitele a první rok díly rámu zdarma!
 • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a dobrá kvalita.
 • Zahradní přístřešek model Super hliník na sporadické použití při síle větru až do 50km / h!
 • Regulace stropu: 4 výškové stupně 175, 185, 195, 205 cm
 • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
 • Rozměr složeného stanu 155x35x25cm.
 • Rám: Hliníkové profily vnitřní tloušťky 0,9 mm a více. Rám je opticky štíhlejší a odlehčený.
 • Váha 35 kg.
 • Zastřešená plocha: 290x430cm (12,4 m²)


Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 277 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!

Sem spokojena

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.