Zahradní přístřešek 2x3m

Super hliníkový
12 997 Kč Cena s DPH | Skladem | Výprodej

Tento produkt jsme schopni odevzdat kurýrovi v 13:00 hod., který jej v průměru doručuje na druhý den. Platí od pondělí do pátku.

- 5 letá záruka pro spotřebitele
- Grátis: 8 kolíků na ukotvení, návlek na konstrukci, 3 plné stěny
- Náhradní díly a servis konstrukce zdarma!

Uvažujete nad rychlým zastřešením pískoviště nebo posezení na zahradě? Otravuje Vás nestabilní slunečník, který musíte při každém vánku skládat? Náš doslova multifunkční zahradní přístřešek může být to pravé pro Vás. Pohodlná nízká váha a expresní rozložení bez montáže srovnatelné se slunečníkem může váš problém vyřešit. A protože má stan 4 nohy a ne jednu jako slunečník, bude stan vždy stabilně stát.

Konstrukce je vyrobena z hliníkových profilů a šroubovanými spoji s rychlým postavením. Teleskopické nohy umožňují regulovat výšku stropu stanu. Zahradní stan lze použít i pro jiné účely než prodej zboží, prezentace služeb nebo zastřešení sportovních aktivit venku.

Střecha je nepropustná. Nepropustí vodu ani sluneční paprsky. Upnutí na rám je intuitivní a praktické. Můžete ji oddělit od konstrukce nebo ji nechat na ní a stan sbalit. Suché zipy najdete na střeše a stěnách skoro po celém obvodu. Na tento stan jsme použili okolo 40 metrů suchých zipů aby bylo použití hračkou. Nepromokavá polyesterová látka a její PVC vrstva vydrží déle. Spoje této látky jsou nepromokavé a navíc podlepené tepelnou páskou pro Váš lepší pocit a jistotu.

Použili jsme desítky metrů suchých zipů, které jsou určeny z větší části na uchycení stěn o stan. A to zrychluje použití tohoto typu zastřešení, nebo urgentní sbalení před extrémní letní bouří. Ke každému stanu dostanete i 8 kusů kolíků na bezpečné ukotvení stanu. Kotvení je základ a proto ho dostanete vždy zdarma. Tyto 8mm hrubé kolíky pribijete do země přes dírky v patce na každé noze.

Pokud se rozhodnete složit hliníkový rám se střechou můžete použít ochranný návlek, který je přibalen v krabici s rámem. Opětovné rozložení bude pak otázkou vteřin. Nezapomeňte stan skladovat suchý v suchem. Předejdete tak plísním, které mohou znehodnotit Váš krásný a praktický zahradní přístřešek.


Hodnocení klientů

41 hodnocení, 4.7/5

Parametry

 • 5 let záruka pro spotřebitele a první rok díly rámu zdarma!
 • Stan je možné potisknout sublimací nebo nažehlovacích fólií. Pro více info v sekcí: potisk stanů
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeny z velice hustého polyesterového vlákna látky (60%) a PVC nátěru (40%) s váhou plachty 330g / m2. Naše plachty jsou pevnější než mnohé těžší plachty, které mají látku 25% a PVC nátěr 75%, přičemž tato PVC vrstva má kratší životnost než látka.
 • Zahradní přístřešek model super hliník je určen pro pravidelné použití při síle větru až do 50km/h!
 • Regulace stropu: 4 výškové stupně 175, 185, 195, 205 cm
 • Doba postavení a složení stánku 1-2 osobami pouze 40 sekund!
 • Rozměr složeného stanu 155x35x25cm.
 • Rám: Hliníkové profily vnitřní tloušťky 0,9 mm a více. Rám je opticky štíhlejší a odlehčený.
 • Váha 27 kg.
 • Rozměry po rozložení stánku: 195x290cm (5,6 m²)


Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 282 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.

Sem spokojena